Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 16. kola

Sveti Đurađ - Graničar Bušetina         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lončar,Vencl,Matić, delegat: Mikić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Boris Krmpotić(23),Dragan Dogan(63)i Mateo Šelember(80),gosti:Josip Đureš(2).

Standard - Sloga (Z)         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Ramić M.,Tašić,Minauf, delegat: Ličina
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Anđelko Kožić(1 i 25),Miroslav Tušek(40),Vedran Gabud(53)i Goran Hetrih(61), gosti:/.Utakmica je prekinuta u 76 minuti jer su gosti ostali sa 6 igrača.

Mladost (Mi) - Bratstvo         6 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Hrženjak,Nađ, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Dubravko Zebec(15 i 59),Nikola Markanović(49 i 68),Alen Keler(73)i Dario Pohiba(79),gosti:Matej Brođanac(70).

Kladare - Napredak         0 : 7 ( 0 : 3 )
Suci: Trupina,Špiranec,Košić, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Mario Zagorac(32,58 i 66),Mario Jozić(23 i 90),Stjepan Rajnović(36 i 78).

Mladost (SG) - Omladinac         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović,Ivačić,Mesarić, delegat: Pavić
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Željko Munjeković(55), gosti:Valentino Cik(23,31 i 63)i Valentino Pintarić(62).

Dinamo (Č) - Podgorje         5 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Medved,Ramić P., delegat: Burcar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Bojan Kujević(31),Dušan Vurdelja(63),Nikola Marinović(75),Roko Perić(83)i Mario Ljubas(87),gosti:Ivan Čavar(35),Ivan Škrablin(70)i Antun Podgornik(90).

Graničar (Ok) - Slavonija         2 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Penava,Smrček M.,Horvatinović, delegat: Sreš
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Zlatko Balogović(85 i 90),gosti:Ivan Kovač(29),Igor Dunković(34),Sanjin Gumberović(52),Milan Hranić(54)i Ivan Štefanović(73).

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 16103337-23 33
2. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1695251-22 32
3. Napredak RušaniNapredak 16102446-30 32
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1692538-26 29
5. Omladinac KorijaOmladinac 1684431-22 28
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1682625-20 26
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1674534-30 25
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 1673633-25 24
9. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1672736-35 23
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1663732-32 21
11. Slavonija SladojevciSlavonija 1663727-36 21
12. Kladare KladareKladare 16231121-49 9
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 16141113-36 7
14. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 16121321-59 5

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Sveti Đurađ, Igra se u Lukaču, 31.3.2013. u 16,oo
Slavonija - Dinamo (Č), Sladojevci, 31.3.2013. u 16,oo
Podgorje - Mladost (SG), Podgorje, 31.3.2013. u 16,oo
Omladinac - Kladare, Korija, 31.3.2013. u 16,oo
Napredak - Mladost (Mi), Rušani, 10.4.2013. u 16,30
Bratstvo - Standard, Gornje Bazje, 31.3.2013. u 16,oo
Sloga (Z) - Graničar Bušetina, Zdenci, 31.3.2013. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.