Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 16. kola

Turnašica - Kladare         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Gašparić,Smrček M.,Lulić, delegat: Kuzman
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Pavao Djak(15),Mario Sulimanac(15) Gosti:Martin Šubić(8),Saša Štefanić(26),Dominik Maresić(89)

Napredak - Graničar (Ok)         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Herent,Smrček I.,Marović, delegat: Abalić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći.Mateo Jugović(3),Mario Jozić(19),Robert Šain(25 iz 11m),Ivo Delić(55,67) Gosti:Josip Bartolić(10)

Mladost 1930 (Čađ) - Mladost (Mi)         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Vecko I.,Cvijanović,Srednoselac, delegat: Lisak
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(9) Gosti:Nikola MArkanović(38),Ivica Štiglec(40),Matko Filipović(59)

Sveti Đurađ - Podgorje         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Majstorović,Brlas, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Željko Pšihistal(70),Velimir Viljevac(83 iz 11m) Gosti:/

Sloga (Z) - Grabić         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj,Biškupović,Jusup, delegat: Lončar
Gledatelja50.Strijelci:Domaći:Alen Dedaj(32),Bojan Kušar(60) Gosti:/

Podravac (S) - Mladost (V)         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Penava,Stanić,Vukman T., delegat: Burcar
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Josip Zajček(22) Gosti:Mario Raptavi(14),Dragan Dogan(17 iz 11m)

Slavonija - Bušetina 1947         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lončar M.,Ević,Medved, delegat: Ličina
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Sanjin Gumbarević(17,42),Ivan Kovač(75) Gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 19 golova : Sanjin Gumbarević(Slavonija), 17 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 15 golova : Josip Zajček(Podravac), 13 golova : Marijo Balogović(Graničar) i t.d.

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 16101535-21 31
2. Kladare KladareKladare 16101534-21 31
3. Napredak RušaniNapredak 1693446-25 30
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1691626-30 28
5. Slavonija SladojevciSlavonija 1683545-32 27
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1682622-21 26
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1673640-31 24
8. Podgorje PodgorjePodgorje 1672740-35 23
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1663730-29 21
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1663734-35 21
11. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1653830-45 18
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 16511029-42 16
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 16421038-63 14
14. Grabić GrabićGrabić 16241021-40 10

Sljedeće kolo

Slavonija - Turnašica, Sladojevci, 1.4.2012. u 16,3o
Bušetina 1947 - Podravac (S), Bušetina, 1.4.2012. u 16,3o
Mladost (V) - Sloga (Z), Vukosavljevica, 1.4.2012. u 16,3o
Grabić - Sveti Đurađ, Grabić, 1.4.2012. u 16,3o
Podgorje - Mladost 1930 (Čađ), Podgorje, 1.4.2012. u 16,3o
Mladost (Mi) - Napredak, Miljevci, 1.4.2012. u 16,3o
Graničar (Ok) - Kladare, Okrugljača, 1.4.2012. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.