Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 16. kola

Standard - Sloga (DS)         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Sertić,Grgurić,Matić, delegat: Lončar
Strijelci:Domaći:Tomislav petrak(26),Slaven Kostanjevac(34) Gosti:Stjepan Ivšić(82)

Mladost (V) - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Vecko I.,Merkaš, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Robert Puh(68),Ivica Jurić(90) Gosti:Ivan Bošnjak(7)

Grabić - Tehničar         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar Mario,Ugarković,Tasić, delegat: Hulak
Strijelci:Domaći:Igor razum(20 iz 11m,60 iz 11m) Gosti:Željko Gojmerac(76)

Bušetina 1947 - Graničar (Ok)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Strusa,Orač,Vinovrški, delegat: Abalić
Strijelci:Domaći:Nikola Stubičar(6),Krunoslav Klasić(83) Gosti:Mario Balogović(45,59,75)

Mladost (B) - St. Brezovica         2 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Gebaj,Biškupović,Adamović, delegat: Ivšić
Strijelci:Domaći:Matej Hamaček(11),Kristijan Medved(32) Gosti:Miro Dujmović(65),Dragan Dujmović(75),Predrag Čađavčan(85)

Slavonija - Napredak         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Herent,Smrček M.,Oklopčić, delegat: Holeš
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Darijo Juhas(49,90),Dragan Mihaljević(70)

Podgorje - Turnašica         3 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac,Vargović,Majstorović, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(4,60),Matej Đureš(19) Gosti:Željko Kaić(53).Tomislav Lach(89)

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 16140233-15 42
2. Podgorje PodgorjePodgorje 16112330-15 35
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 16104246-13 34
4. Grabić GrabićGrabić 1692536-28 29
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1682640-29 26
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1664635-28 22
7. Tehničar CabunaTehničar 1664633-28 22
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1663734-42 21
9. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1653827-44 18
10. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 16511030-38 16
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 16511030-40 16
12. Slavonija SladojevciSlavonija 1643932-48 15
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 16331028-46 12
14. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 16321123-43 11

Sljedeće kolo

Podgorje - Standard, Podgorje, 11.4.2010. u 16,30
Turnašica - Slavonija, Turnašica, 11.4.2010. u 16,30
Napredak - Mladost (B), Rušani, 11.4.2010. u 16,30
St. Brezovica - Bušetina 1947, Brezovica, 11.4.2010. u 16,30
Graničar (Ok) - Grabić, Okrugljača, 11.4.2010. u 16,30
Tehničar - Mladost (V), Cabuna, 11.4.2010. u 16,30
Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (DS), Čađavica, 11.4.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.