Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 16. kola

Tehničar - St. Brezovica         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Krmpotić,Vinovrški,Milobara, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Dejan Radovanović(6 iz 11m,31),Zoran Brdarić(85) Gosti:Savo Injac(19,46)

Napredak - Standard         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Gojmerac,Adamović,Merkaš, delegat: Krahulec
Strijelci:Domaći:Željko Šoštar(67) Gosti:Predrag Vujić(40),Tomislav Petrak(78)

Mladost (V) - Bušetina 1947         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vencl,Dežmarić,Marinović, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Ivica Jurić(57)

Miholjac - DOŠK         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Grujić,Orač,Matić, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Zlatko Miler(73) Gosti:Mario Kemper(57,82 iz 11m)

Graničar (Ok) - Podgorje         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić M.,Horvatinović,Makvić, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(33 iz 11m),Mladen Černeli(39),Davor Počepan(53,78)Josip Bartolić(65) Gosti:Ivan Čavar(70,86)

Mladost (B) - Sloga (DS)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Mikolčić,Gebaj, delegat: Burcar
Strijelci:Domaći:Kristijan Medved(40) Gosti:Mario Kostelac(24),Kristijan Kršić(72)

Mladost 1930 (Čađ) - Grabić         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Vecko I.,Vidović,Sertić, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Antun Đurasek(19 iz 11m),Marko Božić(33),Mišel Porga(37),Goran Bolić(84)

Ljestvica nakon 16. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 16112354-24 35
2. DOŠK DolciDOŠK 16112339-18 35
3. Grabić GrabićGrabić 1693446-30 30
4. Mladost (B) BakićMladost (B) 16100639-28 30
5. Podgorje PodgorjePodgorje 1692540-33 29
6. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1681732-29 25
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1774635-35 25
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1673632-33 24
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1653826-33 18
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1652927-40 17
11. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 16511023-39 16
12. Napredak RušaniNapredak 16421020-37 14
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 16331024-45 12
14. Tehničar CabunaTehničar 15321030-43 11

Sljedeće kolo

Mladost 1930 (Čađ) - Tehničar, Čađavica, 5.4.2009. u 16,30
Grabić - Mladost (B), Grabić, 5.4.2009. u 16,30
Sloga (DS) - Graničar (Ok), Dugo Selo, 5.4.2009. u 16,30
Podgorje - Miholjac, Podgorje, 5.4.2009. u 16,30
DOŠK - Mladost (V), Dolci, 5.4.2009. u 16,30
Bušetina 1947 - Napredak, Bušetina, 5.4.2009. u 16,30
Standard - St. Brezovica, Nova Šarovka, 5.4.2009. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.