Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 15. kola

Napredak - Sveti Đurađ         1 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Moslavac L.,Sabljak, delegat: Miroslav Zagorac
Gledatelja oko oko 70. Strijelci:domaći:Mario Jozić(52 sa 11m),gosti:Željko Pšihistal(80 sa 11m i 85),Ivan Škrablin(15)i Matija Bičanić(75).

Podgorje - Mladost (V)         4 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Vidalina,Mesarić,Kovač D., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Mihael Tambolaš(11),Leonardo Capan (43-autogol),Luka Vukšić(65)i Tomislav Krmpotić(90 sa 11m),gosti:Ivica Jurić(22 i 42).

Drava - St. Brezovica         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Martinušić, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Ilija Trivanović(3 i 58 sa 11m)i Antonio Paulović(75),gosti:Goran Peić(12 sa 11m).

Gradina - Omladinac         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Kokorić,Lješčak, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Saša Ivošević(50)i Zvonimir Juhas (76),gosti:/.

Bilogora 1947 - Sokol         7 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Presečan,Melinčević,Grlica, delegat: Damir Blažević
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(15 sa 11m,33,71 i 89), Stipo Đak(47 i 81)i Siniša Vlaisavljević(19), gosti:/.

Turnašica - Graničar Bušetina         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Špoljarić,Duvnjak,Horvatinović, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivan Ibriks(25 sa 11m),Mario Tolo(69)i Tihomir Šarić(80). LISTA STRIJELACA:25golova:ZVONIMIR JUHAS (Gradina) 19 golova:Matej Ivoš(Bilogora 1947),18 golova: Janko Brlas(Bušetina 1947),15 golova:Mario Jozić (Napredak),13 golova:Tihomir Šarić(Bušetina 1947) i t.d.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 15141062-15 43
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 15140161-14 42
3. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1583441-28 27
4. Napredak RušaniNapredak 1582545-31 26
5. Sokol MilanovacSokol 1481529-35 25
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1573529-20 24
7. Podgorje PodgorjePodgorje 1564532-26 22
8. Drava Terezino PoljeDrava 1562720-43 20
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1553726-33 18
10. Omladinac KorijaOmladinac 1533920-32 12
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 1533915-38 12
12. Turanovac TuranovacTuranovac 1432925-28 11
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 15301216-47 9
14. Slaven DetkovacSlaven 13111117-48 4

Sljedeće kolo

Mladost (V) - Napredak, Vukosavljevica, 26.3.2017. u 16,3o
Sveti Đurađ - Turnašica, Sveti Đurađ, 26.3.2017. u 16,3o
Turanovac - Bilogora 1947, Turanovac, 26.3.2017. u 16,3o
Sokol - Gradina, Milanovac, 26.3.2017. u 16,3o
Omladinac - Drava, Korija, 26.3.2017. u 16,3o
St. Brezovica - Podgorje, Brezovica, 26.3.2017. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.