Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 15. kola

Napredak - Graničar (ŽL)         5 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vargović,Šantić,Majstorović I., delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Jozić(76 i 84),Željko Šoštar(3),Josip Šoštar(45)i Mario Zagorac(51), gosti: Matej Sitar(5 autogol).

Podgorje - Sokol         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Loparac,Herent,Moslavac, delegat: Vargović
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Matija Krmpotić(20),gosti: Josip Lanščak(54)i Miroslav Kufner(88).

Drava - Sloga (DS)         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Svirkovski,Vinovrški, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(16,49 i 55) i Kristijan Brnadić(75),gosti:/.

Sveti Đurađ - St. Brezovica         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Šamu,Smrček I.,Kovač D., delegat: Damir Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Igor Bajser(41 i 65),gosti:/.

Bušetina 1947 - Turnašica         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Lukačević M.,Mesarić,Horvatinović, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Tolo(90),gosti:Mario Sulumanac(41).

Gradina - Turanovac         6 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Bošnjak,Grlica,Smrček M., delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Goran Duvnjak(24),Matija Fosić(30), Vladimir Puškarić(39),Mario Vrbanić(43),Miro Baltić(68)i Josip Špehar(81),gosti:/.

Mladost (V) - Graničar (Ok)         3 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Kečkiš,Vidović B.,Ferić, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Josip Kovač(17),Mario Raptavi(58)i Marijo Komar(66),gosti:Karlo Petrinić(13,41 i 56). LISTA STRIJELACA: 19 golova:Zvonimir Juhas(Stara Brezovica),17 golova: Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača),16 golova: Igor Kovač(Mladost)i Karlo Petrinić(Graničar-Okrugljača),14 golova: Antonio mPaulović(Drava)i t.d.

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 15112262-19 35
2. Drava Terezino PoljeDrava 1594233-16 31
3. Sokol MilanovacSokol 1593354-21 30
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1592444-30 29
5. Gradina GradinaGradina 1591548-16 28
6. Podgorje PodgorjePodgorje 1591539-14 28
7. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1581630-30 25
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1572637-30 23
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1564528-25 22
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 1553728-26 18
11. Napredak RušaniNapredak 1534824-50 13
12. Turanovac TuranovacTuranovac 15321024-62 11
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 15131120-55 6
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 15001514-91 0

Sljedeće kolo

Sloga (DS) - Podgorje, Dugo Selo, 27.3.2016. u 16,3o
Turanovac - Napredak, Turanovac, 27.3.2016. u 16,3o
Sokol - Mladost (V), Milanovac, 27.3.2016. u 16,3o
Graničar (Ok) - Gradina, Okrugljača, 27.3.2016. u 16,3o
Graničar (ŽL) - Bušetina 1947, Žlebina, 27.3.2016. u 16,3o
Turnašica - Sveti Đurađ, Turnašica, 27.3.2016. u 16,3o
St. Brezovica - Drava, Brezovica, 27.3.2016. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.