Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 15. kola

Turnašica - Standard         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Trupina,Dežmarić,Gebaj, delegat: Tkalčec
Strijelci:Domaći:Željko Kajić(47) Gosti:Tomislav Petrak(40)

Napredak - Podgorje         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Ramić P.,Sertić, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Ivan Rajnović(11),Dragan Mihaljević(30,40),Robert Šain(90) Gosti:/

St. Brezovica - Slavonija         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Ivačić,Marinović, delegat: Stojanović
Strijelci:Domaći:Danijel Potonjac(53) Gosti:Igor Dunković(30),Zoran Main(42 iz 11m),Dejan Kovač(76)

Graničar (Ok) - Mladost (B)         6 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Lončar Mario,Štauduar,Teri, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Josip Bartolić(3),Kristijan Petrinić(41,81),Dinko Semeš(56),Zlatko Balogović(82),Josip Slavić(87) Gosti:Franjo Šošić(33)

Tehničar - Bušetina 1947         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ramić M.,Cvijanović,Velić, delegat: Krahulec
Strijelci:Domaći:Darko Obžetić(14),Željko Gojmerac(47 iz 11m),Dean Keglević(82) Gosti:/

Mladost 1930 (Čađ) - Grabić         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Stošić,Milobara,Sabljak, delegat: Ličina
Strijelci:Domaći:Ivan Bošnjak(80) Gosti:Matko Filipović(35),Velibor Gojić(54)

Sloga (DS) - Mladost (V)         1 : 6 ( 0 : 5 )
Suci: Krmpotić,Horvatinović,Ribić, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Mario Bauman(70) Gosti:Dragan Dogan(6),Davor Jurić(23),Ivica Jurić(34),Robert Puh(41,54),Mario Puh(44),

Ljestvica nakon 15. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 15130230-15 39
2. Podgorje PodgorjePodgorje 15102327-13 32
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 1594244-12 31
4. Grabić GrabićGrabić 1582534-27 26
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1572638-28 23
6. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1564534-26 22
7. Tehničar CabunaTehničar 1564532-26 22
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1553731-40 18
9. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1553725-41 18
10. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1551929-36 16
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 1551928-37 16
12. Slavonija SladojevciSlavonija 1543832-45 15
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 1533926-43 12
14. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 15221120-41 8

Sljedeće kolo

Standard - Sloga (DS), Nova Šarovka, 4.4.2010. u 16,30
Mladost (V) - Mladost 1930 (Čađ), Vukosavljevica, 4.4.2010. u 16,30
Grabić - Tehničar, Grabić, 4.4.2010. u 16,30
Bušetina 1947 - Graničar (Ok), Bušetina, 4.4.2010. u 16,30
Mladost (B) - St. Brezovica, Bakić, 4.4.2010. u 16,30
Slavonija - Napredak, Sladojevci, 4.4.2010. u 16,30
Podgorje - Turnašica, Podgorje, 4.4.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.