Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 14. kola

Graničar (Ok) - Podgorje         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta,Svirkovski,Brdarić L., delegat: Cafuta
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Kristijan Blažeković(6)i Antonio Klasić(34),gosti:Mateo Jurković(80).

Turnašica - Napredak         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Matić,Grlica,Ferić, delegat: Hudi
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Martin Kalenik(68),gosti:Mario Zagorac(5).

Sloga (DS) - Sokol         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Bošnjak,Smrček I.,Marinović, delegat: Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Strahinja Kepec(15 i 77 sa 11m),Josip Lanščak(42),Alen Dežmarić(52) i Antun Haić(85).

Turanovac - Mladost (V)         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Vidalina,Mesarić,Smrček M., delegat: Budiša
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Danijel Miota(47 sa 11m),gosti: Igor Kovač(40 i 62),Dinko Tomljanović(14 autogol), Franjo Trupina(34)i Mario Raptavi(38).

Graničar (ŽL) - Gradina         0 : 7 ( 0 : 4 )
Suci: Lukačević M.,Oklopčić,Lješčak, delegat: Vargović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:Goran Duvnjak(4 i 38), Vladimir Puškarić(74 i 88),Dejan Peić(34),Mario Vrbanić(45)i Miro Baltić(90).

St. Brezovica - Bušetina 1947         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Jugović,Hudi, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Goran Peić(32),gosti:/.

Drava - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Melinčević,Majstorović I., delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(44 i 84),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 19 golova:Zvonimir Juhas(Stara Brezovica),17 golova: Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača),16 golova:Igor Kovač(Mladost-Vukosavljevica),13 golova:Karlo Petrinić (Graničar- Okrugljača),Strahinja Kepec(Sokol)i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 14111259-16 34
2. Podgorje PodgorjePodgorje 1491438-12 28
3. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1491441-27 28
4. Drava Terezino PoljeDrava 1484229-16 28
5. Sokol MilanovacSokol 1483352-20 27
6. Gradina GradinaGradina 1481542-16 25
7. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1480629-29 24
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1472537-28 23
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1454526-25 19
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 1452727-25 17
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1432924-56 11
12. Napredak RušaniNapredak 1424819-49 10
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 14131020-51 6
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 14001413-86 0

Sljedeće kolo

Napredak - Graničar (ŽL), Rušani, 19.3.2016. u 15,oo
Podgorje - Sokol, Podgorje, 19.3.2016. u 15,oo
Drava - Sloga (DS), Terezino Polje, 20.3.2016. u 15,oo
Sveti Đurađ - St. Brezovica, Sveti Đurađ, 20.3.2016. u 15,oo
Bušetina 1947 - Turnašica, Bušetina, 20.3.2016. u 15,oo
Gradina - Turanovac, Gradina, 20.3.2016. u 15,oo
Mladost (V) - Graničar (Ok), Vukosavljevica, 20.3.2016. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.