Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 14. kola

Sveti Đurađ - Standard         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vecko I.,Vargović,Horvatinović, delegat: Đuračić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Elvis Klaus(24),Marko Šmer(32) Gosti:Marko Čvek(2)

Mladost (Mi) - Bušetina 1947         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Gebaj,Medved,Vencl, delegat: Jambrešić
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Dario Pohiba(13,28) Gosti:Antonio Klasić(22)

Kladare - Sloga (Z)         3 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Teri,Ramić P.,Majstorović L., delegat: Erhatić
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Slaven Križanić(10),Martin Šubić(35,57) Gosti:Ivan Barukčić(55,65),Dragan Špoljarić(60),

Mladost (SG) - Bratstvo         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Trupina,Vinovrški,Marinović, delegat: Sreš
Gledatelja 40.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Dinamo (Č) - Napredak         3 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Lončar M.,Ugarković,Hrženjak, delegat: Radočaj
Gledatelja80.Strijelci:Domaći:Marijo Košorog(50),Srećko Lukić(54),Nikola Marinović(90) Gosti:Mario Zagorac(52),Dario Juhas(85),Mario Jozić(87)

Graničar (Ok) - Omladinac         1 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Herent,Smrček M.,Dežmarić, delegat: Vargović
Gledatelja 80.Strijelci .Domaći:Kristijan Petrinić(32) Gosti:Valentino Cik(34 iz 11m,44),Pavao Djak(64)

Slavonija - Podgorje         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Babić,Nađ,Tašić, delegat: Lisak
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Igor Dunković(24 iz 11m),Milan Hranić(87) Gosti:Vedran Šmer(15),Antun Podgornik(78),Ivan Čavar(88) *****LISTA STRIJELACA***** 13 Golova : Mario Jozić(Napredak) i Ivan Barukčić(Sloga),10 Golova : Marijo Košorog(Dinamo), 9 golova : Andreas Černeli(Graničar),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ),Alen Đureš(Podgorje) i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podgorje PodgorjePodgorje 1493231-18 30
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1492336-18 29
3. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1484245-18 28
4. Napredak RušaniNapredak 1482437-29 26
5. Omladinac KorijaOmladinac 1473426-20 24
6. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1472518-17 23
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1464432-24 22
8. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1462630-28 20
9. Standard Nova ŠarovkaStandard 1453621-24 18
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1452728-30 17
11. Slavonija SladojevciSlavonija 1452721-33 17
12. Kladare KladareKladare 1423920-37 9
13. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 1414911-30 7
14. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 14121119-49 5

Sljedeće kolo

Slavonija - Sveti Đurađ, Sladojevci, 1.5.2013. u 17,oo
Podgorje - Graničar (Ok), Podgorje, 1.5.2013. u 17,oo
Omladinac - Dinamo (Č), Korija, 1.5.2013. u 17,oo
Napredak - Mladost (SG), Rušani, 1.5.2013. u 17,oo
Bratstvo - Kladare, Gornje Bazje, 1.5.2013. u 17,oo
Sloga (Z) - Mladost (Mi), Zdenci, 1.5.2013. u 17,oo
Bušetina 1947 - Standard, Bušetina, 1.5.2013. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.