Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 14. kola

Turnašica - Napredak         3 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Herent,Majstorović,Horvatinović, delegat: Abalić
Gledatelja:60.Strijelci:Domaći:Davor Dudašić(44,63)Saša Crnec(88) Gosti:Boris Zagorac(10),Robert Jaković(12,39),Antonio Tandarić(31ag),Jasmin Božić(61),Antonio Jugović(84)

Mladost 1930 (Čađ) - Kladare         5 : 3 ( 2 : 3 )
Suci: Gebaj,Sabljak ,Grgurić, delegat: Holeš
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Zlatko Miler(17,24),Slavko Juren(67),Jurica Tepeš(86),Danko Šimunić(88) Gosti:Saša Štefanić(13,14 iz 11m,20 iz 11m)

Sveti Đurađ - Graničar (Ok)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Dežmarić,Košić, delegat: Mikić
Gledatelja:50.Strijelci:Domaći:/Gosti:/

Sloga (Z) - Mladost (Mi)         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Sertić,Ramić P.,Cvijanović, delegat: Ličina
Gledatelja 30.Strijelci:Domaći:Goran Curić(85) Gosti:Dario Pohiba(60 iz 11m)

Podravac (S) - Podgorje         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Lončar M.,Medved,Kožul, delegat: Lisak
Gledatelja:70.Strijelci:Domaći:Berislav Androš(21),Antonio Krušelj(40),Mario Grgić(56 iz 11m) Gosti:Antun Podgornik(31 iz 11m),Matej Đureš(90)

Slavonija - Grabić         5 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Nađ,Grđan,Srednoselac, delegat: Lončar
Gledatelja:20.Strijelci:Domaći:Milan Hranić(17),Alen Hodak(48),Marko Novaković(53),Antonio Radonjić(85),Sanjin Gumbarević(87) Gosti :Borko Bjelajac(56)

Bušetina 1947 - Mladost (V)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lulić,Smrček I.,Barčan, delegat: Đuračić
Gledatelja:80.Strijelci:Domaći:Nikola Stubičar(7) Gosti:Ivica Jurić(51) *****LISTA STRIJELACA***** 16 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 14 golova : Josip Zajček(Podravac)i Sanjin Gumbarević(Slavonija), 13 golova : Marijo Balogović(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1491433-19 28
2. Napredak RušaniNapredak 1483340-22 27
3. Kladare KladareKladare 1481529-18 25
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1481524-27 25
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1472520-20 23
6. Slavonija SladojevciSlavonija 1463539-30 21
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1463534-26 21
8. Podgorje PodgorjePodgorje 1462639-33 20
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1453630-31 18
10. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1453629-38 18
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1443724-28 15
12. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1442837-55 14
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 1441923-38 13
14. Grabić GrabićGrabić 1424821-37 10

Sljedeće kolo

Bušetina 1947 - Turnašica, Bušetina, 18.3.2012. u 15,3o
Mladost (V) - Slavonija, Vukosavljevica, 18.3.2012. u 15,3o
Grabić - Podravac (S), Grabić, 18.3.2012. u 15,3o
Podgorje - Sloga (Z), Podgorje, 18.3.2012. u 15,3o
Mladost (Mi) - Sveti Đurađ, Miljevci, 18.3.2012. u 15,3o
Graničar (Ok) - Mladost 1930 (Čađ), Okrugljača, 18.3.2012. u 15,3o
Kladare - Napredak, Kladare, 18.3.2012. u 15,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.