Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 14. kola

Podgorje - Slavonija         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Lulić,Brlas Marin, delegat: Špiranec
gledatelja oko 100. Strijelci:Domaći:Vedran Šmer (25,62),Antun Podgornik(58),Elvis Klaus(83),Matej Đureš(84) Gosti:/

Mladost 1930 (Čađ) - Sveti Đurađ         2 : 5 ( 0 : 3 )
Suci: Fabijanac,Biškupović,Grđan, delegat: Holeš
Gledatelja oko 60. Strijelci:Domaći:Antonio Čiček(85),Goran Budimir(88) Gosti:Josip Rajnović(19),Velimir Viljevac(26),Igor Bajser(30,63),Emil Smetiško(60)

Graničar Bušetina - Standard         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Vinovrški,Štauduar, delegat: Abalić
gledatelja oko 70. Strijelci:Domaći:Mario Mikolčić(21) Gosti:Alen Hađina(18),Toni Makar(48),Dario Lončarek(65),Darko Grgić(83)

Tehničar - Mladost (V)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Teri,Vencl,Adamović, delegat: Špoljar
Gledatelja oko 50. Strijelci:Domaći:/ Gosti:Davor Jurić(10)

Mladost (Mi) - Mladost (B)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Sin.,Brkić,Stanić, delegat: Ličina
Gledatelja oko 50. Strijelci:Domaći:Tomislav Čosić(10),Dejan Matota(29,81),Mario Pohiba(88) Gosti:/

Turnašica - Sloga (Z)         4 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Herent,Brlas Majkl,Horvatinović, delegat: Sreš
Gledatelja oko 60. Strijelci:Domaći:Željko Kajić(6,83),Tomislav Lach(54),Saša Štefanić(59) Gosti:Danijel Jurlina(14),Zoran Čakalić(24),David Durmiši(68,79)

Grabić - Graničar (Ok)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić M.,Grgurić,Matić, delegat: Lončar
Gledatelja oko 50. Strijelci:Domaći:Danijel Benko(17,78),Borko Bjelajac(61) Gosti:/ *****Strijelci***** 22 gola : Mario Nukić(Standard), 15 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 12 golova : Vedran Šmer(Podgorje) i t.d.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 14104048-13 34
2. Podgorje PodgorjePodgorje 1492336-19 29
3. Slavonija SladojevciSlavonija 1483327-22 27
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1466229-22 24
5. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1464426-21 22
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1463538-30 21
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1452730-29 17
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1452729-30 17
9. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1452731-35 17
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 1452727-31 17
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1435621-30 14
12. Tehničar CabunaTehničar 1442818-42 14
13. Grabić GrabićGrabić 1441925-34 13
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 14221012-39 8

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Slavonija, Okrugljača, 21.4.2011. u 17,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Podgorje, Čađavica, 20.3.2011. u 15,30
Sveti Đurađ - Graničar Bušetina, Sveti Đurađ, 20.3.2011. u 15,30
Standard - Tehničar, Nova Šarovka, 20.3.2011. u 15,30
Mladost (V) - Mladost (Mi), Vukosavljevica, 20.3.2011. u 15,30
Sloga (Z) - Grabić, Zdenci, 20.3.2011. u 15,30
Mladost (B) - Turnašica, Bakić, 20.3.2011. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.