Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 14. kola

Standard - Mladost (V)         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Horvatinović,Biškupović, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Josip Brnada(44)

Grabić - Sloga (DS)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar M.,Vencl,Nađ, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:Matko Filipović(39),Željko Vuk(53),Borko Bjelajac(85)

Bušetina 1947 - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkiš,Vargović,Botković, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Tomislav Dokuš(7),Antonio Klasić(63,82),Miroslav Jakupec(68) Gosti:Ivan Bošnjak(14,47)

Mladost (B) - Tehničar         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Brlas Majkl,Majstorović, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Darko Obžetić(46),Dejan Trbojević(76)

Slavonija - Graničar (Ok)         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vecko I.,Vinovrški ,Oklopčić, delegat: Zagorac
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Josip Bartolić(20,60)

Podgorje - St. Brezovica         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Brlas Marin,Smrček I., delegat: Sreš
Strijelci:Domaći:Ante Vampovac(76) Gosti:/

Turnašica - Napredak         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Fabijanac,Lulić,Matić, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Dario Juhas(25),Dragan Mihaljević(41)

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 14120226-15 36
2. Podgorje PodgorjePodgorje 14102227-9 32
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 1493243-11 30
4. Grabić GrabićGrabić 1472532-26 23
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1464433-24 22
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1462632-27 20
7. Tehničar CabunaTehničar 1454529-26 19
8. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1453625-38 18
9. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1451828-30 16
10. Mladost (B) BakićMladost (B) 1451827-31 16
11. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1443725-39 15
12. Slavonija SladojevciSlavonija 1433829-44 12
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 1432925-42 11
14. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 14221019-38 8

Sljedeće kolo

Turnašica - Standard, Turnašica, 28.3.2010. u 16,30
Napredak - Podgorje, Rušani, 28.3.2010. u 16,30
St. Brezovica - Slavonija, Brezovica, 28.3.2010. u 16,30
Graničar (Ok) - Mladost (B), Okrugljača, 28.3.2010. u 16,30
Tehničar - Bušetina 1947, Cabuna, 28.3.2010. u 16,30
Mladost 1930 (Čađ) - Grabić, Čađavica, 28.3.2010. u 16,30
Sloga (DS) - Mladost (V), Dugo Selo, 28.3.2010. u 16,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.