Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 14. kola

Sveti Đurađ - Napredak         5 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Špiranec,Majstorović D.,Kovač D., delegat: Sreš
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Luka Funko(14 i 81),Denis Hudi (65),Jurica Kajić(86)i Dalibor Ladović(89),gosti:/.

Croatia - St. Brezovica         8 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Špoljarić,Penava,Kapitan, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Marko Balažić(14,67,82 i 87),Josip Milaković(12),Matija Poropatić(47),Vanja Šerepec(49) i Matija Pavić(78),gosti:/.

Turanovac - Sokol         4 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Vinovrški,Ferić,Smrček, delegat: Vargović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Topić(45 sa 11m i 50), Valentino Taušan(26)i Josip Draganić(29 sa 11m), gosti:Mihael Lanščak(83).

Omladinac - Bušetina 1947         3 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Lješčak, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Vedran Grubić(70 i 79)i Rene Prugovečki(69),gosti:Ivan Ibriks(3),Goran Serenčeš (6),Marino Grizelj(53),Janko Brlas(71)i Mario Tolo(76).

Bilogora 1947 - Podgorje         2 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Vukman,Godeč,Jakupec, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Pavao Djak(53)i Stipo Djak(86), gosti:Marijo Šelember(19 i 37)i Luka Vukšić(60).

Drava - Mladost (V)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lukačević,Aragović,Moslavac K., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Dario Matuzalem(84),gosti:/.

Ljestvica nakon 14. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 14140086-15 42
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 14120250-10 36
3. Omladinac KorijaOmladinac 1482459-23 26
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1463535-37 21
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1461733-37 19
6. Podgorje PodgorjePodgorje 1445515-26 17
7. Drava Terezino PoljeDrava 1452715-30 17
8. Napredak RušaniNapredak 1451849-37 16
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1442826-76 14
10. Sokol MilanovacSokol 1441924-33 13
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1442830-67 13 (-1)
12. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 14211118-49 7

Sljedeće kolo

St. Brezovica - Napredak, Brezovica, 15.4.2018. u 16,3o
Drava - Sveti Đurađ, Terezino Polje, 15.4.2018. u 16,3o
Mladost (V) - Bilogora 1947, Vukosavljevica, 15.4.2018. u 16,3o
Podgorje - Omladinac, Podgorje, 15.4.2018. u 16,3o
Bušetina 1947 - Turanovac, Bušetina, 15.4.2018. u 16,3o
Sokol - Croatia, Milanovac, 15.4.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.