Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 13. kola

Napredak - Drava         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Babić,Hudi, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Zagorac(36 i 54),Marin Zagorac(13),Mario Jozić(39)i Jasmin Božić(65), gosti:/.

Podgorje - Sveti Đurađ         1 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Cafuta,Gašparić,Kovač D., delegat: Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Alen Karadija(49),gosti:Ante Hruza(9).

Mladost (V) - Gradina         3 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Gebaj,Šantić,Kovač S., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mario Feketija(36),Igor Kovač(18)i Franjo Trupina(75),gosti:Zvonimir Juhas(18 i 73), Mario Vrbanić(7)i Dejan Peić(60).

St. Brezovica - Bilogora 1947         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Kristić,Minauf D.,Lukinić, delegat: Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Matej Ivoš(66,77 i 85 sa 11m)i Ivan Pernar(35).

Omladinac - Slaven         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Lukačević,Ferić,Majstorović D., delegat: Erhatić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Dario Godeć(17),Domagoj Dumančić (59)i Rene Prugovečki(89),gosti:David Mario Bognar (21).

Sokol - Turnašica         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Rešetar,Penava E., delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mihael Lanščak(5)i Antun Haić(35), gosti:Marko Nemet(64).

Turanovac - Bušetina 1947         1 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Vidalina,Ivačić,Duvnjak, delegat: Vargović
Gledatelja oko 250. Strijelci:domaći:Siniša Subota(23),gosti:Luka Brlas (32)i Janko Brlas(35). LISTA STRIJELACA:21 gol:Zvonimir Juhas(Gradina), 18 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947),15 golova: Matej Ivoš(Bilogora 1947),12 golova:Tihomir Šarić (Bušetina 1947)i Mario Jozić(Napredak),9 golova: Josip Kovač(Mladost-Vukosavljevica)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 13121055-15 37
2. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 13120157-14 36
3. Sokol MilanovacSokol 1381429-28 25
4. Napredak RušaniNapredak 1372440-25 23
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1372434-28 23
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1363425-18 21
7. Podgorje PodgorjePodgorje 1354426-20 19
8. Drava Terezino PoljeDrava 1352616-40 17
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1343622-28 15
10. Turanovac TuranovacTuranovac 1332823-25 11
11. Omladinac KorijaOmladinac 1332820-30 11
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 1323812-33 9
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 13301015-39 9
14. Slaven DetkovacSlaven 13111117-48 4

Sljedeće kolo

Napredak - Podgorje, Rušani, 11.3.2017. u 15,oo
Turanovac - Turnašica, Turanovac, 12.3.2017. u 15,oo
Omladinac - Bilogora 1947, Korija, 12.3.2017. u 15,oo
St. Brezovica - Gradina, Brezovica, 12.3.2017. u 15,oo
Mladost (V) - Drava, Vukosavljevica, 12.3.2017. u 15,oo
Sveti Đurađ - Bušetina 1947, Sveti Đurađ, 12.3.2017. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.