Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 13. kola

Sveti Đurađ - Sloga (DS)         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Vargović,Duvnjak, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mihael Tambolaš(12),Igor Bajser(17)i Alen Karadija(50),gosti:/.

Drava - Bušetina 1947         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Dežmarić,Grlica, delegat: Duvnjak
Gledatelja oko 180. Strijelci:domaći:Ivan Mareković(24),gosti:/.

St. Brezovica - Napredak         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Kečkiš,Orač,Majstorović I., delegat: Lisak
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(23,58 i 77),Tomo Baltić(10 sa 11m),Predrag Čađavćan(39)i Valentino Sić(89),gosti:Mihael Šoštar(66).

Turnašica - Gradina         0 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Kovač D.,Blažević T., delegat: Abalić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Dejan Peić(53),Vladimir Puškarić(62)i Mario Jozić(63).

Graničar (ŽL) - Mladost (V)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ević,Lješčak,Žabčić M., delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 20. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivica Jurić(79).

Turanovac - Podgorje         1 : 9 ( 1 : 5 )
Suci: Ferić,Gašparić,Jugović, delegat: Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Feketija(40 sa 11m), gosti:Alen Đureš(11,44 i 88),Mateo Jurković(24,37 i 50),Luka Vukšić(15),Dalibor Šmer(65 sa 11m)i Ivan Škrablin(71).

Graničar (Ok) - Sokol         6 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Ivačić,Mesarić,Smrček I., delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(83,86 i 90),Karlo Petrinić(2 i 70)i Kristijan Petrinić(9),gosti: Strahinja Kepec(49 sa 11m). LISTA STRIJELACA: 19 zgoditaka: Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),16 zgoditaka :Antonio Klasić (Graničar-Okrugljača),14 zgoditaka: Igor Kovač (Mladost),13 zgoditaka: Karlo Petrinić(Graničar-Okrugljača),12 zgoditaka: Janko Brlas(Bušetina 1947)i Saša Crnec(Turnašica),11 zgoditaka: Strahinja Kepec(Sokol),Igor Bajser(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 13101257-15 31
2. Podgorje PodgorjePodgorje 1391337-10 28
3. Drava Terezino PoljeDrava 1374227-16 25
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1381436-26 25
5. Sokol MilanovacSokol 1373347-20 24
6. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1380529-28 24
7. Gradina GradinaGradina 1371535-16 22
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1362536-28 20
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1354426-23 19
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 1351726-24 16
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1332823-51 11
12. Napredak RušaniNapredak 1323818-48 9
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1313920-46 6
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 13001313-79 0

Sljedeće kolo

Graničar (Ok) - Podgorje, Okrugljača, 13.3.2016. u 15,00
Turnašica - Napredak, Turnašica, 13.3.2016. u 15,00
Sloga (DS) - Sokol, Dugo Selo, 13.3.2016. u 15,00
Turanovac - Mladost (V), Turanovac, 13.3.2016. u 15,00
Graničar (ŽL) - Gradina, Žlebina, 13.3.2016. u 15,00
St. Brezovica - Bušetina 1947, Brezovica, 13.3.2016. u 15,00
Drava - Sveti Đurađ, Terezino Polje, 13.3.2016. u 15,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.