Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 13. kola

Mladost (V) - Turnašica         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gomerčić,Adamović,Majstorović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja.80.Strijelci:Domaći:Matija Šokec(35) Gosti:/

Graničar Bušetina - Grabić         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Lulić,Smrček I.,Horvatinović, delegat: Goran Abalić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Josip Relić(30),Antonio Klasić(61,73),Nikola Stubičar(69) Gosti:/

Slavonija - Podgorje         2 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Teri,Vinovrški,Kožul, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Sanjin Gumbarević(25),Marko Novaković(26) Gosti:Matija Krmpotić(32),Antonio Stanić(51),Antun Podgornik(86)

Podravac (S) - Mladost (Mi)         3 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Špoljarić,Cvijanović,Velić, delegat: Luka Ličina
Gledatelja.130.Strijelci:Domaći:Marijan Granjaš(10),Benjamin Špoljarić(80),Slaven Tomašević(87) Gosti:Dejan Matota(30),Nikola Markanović(36)

Sloga (Z) - Graničar (Ok)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Sertić,Hrženjak,Medved, delegat: Željko Stipanić
Gledatelja.30.Strijelci:Domaći:Ivan Barukčić(28,78) Gosti:Marijo Balogović(62)

Sveti Đurađ - Kladare         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Matić,Košić, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Velimir Viljevac(79) Gosti:/

Mladost 1930 (Čađ) - Napredak         1 : 7 ( 1 : 4 )
Suci: Babić,Ević,Grgurić M., delegat: Izidor Lončar
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Danko Šimunić(28 iz 11m) Gosti:Antonijo Jugović(24),Robert Šajin(28 iz 11m),Boris Zagorac(39),Jasmin Božić(44,74)Ivan Rajnović(67),Damir Marinković(70) *****Lista strijelaca***** 15 golova : Danko Šimunić(Mladost-Čađavica), 14 golova : Josip Zajček(Podravac), 13 golova : Sanjin Gumbarević(Slavonija),Marijo Balogović(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Podravac (S) SopjePodravac (S) 1381430-17 25
2. Kladare KladareKladare 1381426-13 25
3. Napredak RušaniNapredak 1373334-19 24
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1380524-27 24
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1371519-19 22
6. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1362534-26 20
7. Podgorje PodgorjePodgorje 1362537-30 20
8. Slavonija SladojevciSlavonija 1353534-29 18
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1352629-30 17
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1352628-37 17
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1342723-27 14
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 1341820-32 13
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1332832-52 11
14. Grabić GrabićGrabić 1324720-32 10

Sljedeće kolo

Turnašica - Napredak, Turnašica, 11.3.2012. u 15,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Kladare, Čađavica, 11.3.2012. u 15,oo
Sveti Đurađ - Graničar (Ok), Sveti Đurađ, 11.3.2012. u 15,oo
Sloga (Z) - Mladost (Mi), Zdenci, 11.3.2012. u 15,oo
Podravac (S) - Podgorje, Sopje, 11.3.2012. u 15,oo
Slavonija - Grabić, Sladojevci, 11.3.2012. u 15,oo
Graničar Bušetina - Mladost (V), Bušetina, 11.3.2012. u 15,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.