Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 13. kola

Napredak - Standard         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vencl,Grgurić, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Dragan Mihaljenović(38) Gosti:/

Turnašica - St. Brezovica         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Loparac,Stanić,Brlas Majkl, delegat: Moslavac
Strijelci:Domaći:Neven Bedeković(19 iz 11m),Mario Sulimanac(30,50),Matija Golić(58) Gosti:/

Podgorje - Graničar (Ok)         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Teri,Gojmerac,Gecaj, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Vedran Šmer(11,85),Matej Đureš(89) Gosti:Josip Slavić(21)

Slavonija - Tehničar         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Đajkić,Lončar Mario,Matić, delegat: Jelić
Strijelci:Domaći:Nenad Vujasinović(23),Dinko Pandur(51 iz 11m) Gosti:Damir Vukelić(40)Željko Gojmerac(58 iz 11m)

Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ)         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Gebaj,Orač,Lulić, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Alen Žuženić(27)

Bušetina 1947 - Sloga (DS)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Herent,Smrček M.,Botković, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Dubravko Kvesić(33 iz 11m),Antonio Klasić(51) Gosti:Robert Novosel(26)

Grabić - Mladost (V)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Ramić M.,Nađ,Sertić, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Matko Filipović(35),Velibor Gojić(55),Antun Đurasek(89) Gosti:Robert Puh(50)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 13110224-15 33
2. Podgorje PodgorjePodgorje 1392226-9 29
3. Standard Nova ŠarovkaStandard 1383242-11 27
4. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1364331-20 22
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1362532-26 20
6. Grabić GrabićGrabić 1362529-26 20
7. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1351728-27 16
8. Tehničar CabunaTehničar 1344527-26 16
9. Mladost (B) BakićMladost (B) 1351727-29 16
10. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1343621-36 15
11. Slavonija SladojevciSlavonija 1333729-42 12
12. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1333723-39 12
13. Turnašica TurnašicaTurnašica 1332825-40 11
14. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1322919-37 8

Sljedeće kolo

Standard - Mladost (V), Nova Šarovka, 21.3.2010. u 15,30
Grabić - Sloga (DS), Grabić, 21.3.2010. u 15,30
Bušetina 1947 - Mladost 1930 (Čađ), Bušetina, 21.3.2010. u 15,30
Mladost (B) - Tehničar, Bakić, 21.3.2010. u 15,30
Slavonija - Graničar (Ok), Sladojevci, 21.3.2010. u 15,30
Podgorje - St. Brezovica, Podgorje, 21.3.2010. u 15,30
Turnašica - Napredak, Turnašica, 21.3.2010. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.