Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 13. kola

Sloga (DS) - Standard         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Siniša Ličinić,Vidović,Krupa, delegat: Kuzman
Gledatelja:*30****Strijelci:DomaćI:Igor Šokac(42 iz 11m),Ivica mIličević(74 iz 11m) Gosti:Dean Keglević(22 iz 11m)

Grabić - Podgorje         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Saša Ličinić,Orač,Oklopčić, delegat: Štefanec
Gledatelja:*40****Strijelci:Domaći:Mario Nukić(19,46,87) Gosti:Davor Buđak(33 iz 11m),Antun Podgornik(58,82),Zoran Šisler(68),

Mladost 1930 (Čađ) - DOŠK         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gojmerac,Vinovrški,Ribić, delegat: Jurkin
Gledatelja:*50***Strijelci:Domaći:Goran Bolić(17),Ivica Konta(52,63)

Mladost (B) - Bušetina 1947         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Babić,Cvijanović,Biškupović, delegat: Lisak
Gledatelja:*130****Strijelci:Domaći:Goran Vuk(30),Kristijan Medved(32),Zdenko Zdelar(72) Gosti:Krunoslav Sabolić(54)

Graničar (Ok) - Standard         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Gomerčić,Kindler,Lulić, delegat: Radočaj
Gledatelja:*50*****Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(9),Marijo Balogović(64),Josip Slavić(89)

Miholjac - St. Brezovica         4 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Krmpotić,Mikolčić,Majstorović, delegat: Grahovac
Gledatelja:*50****Strijelci:Domaći:Ivan Kovač(19),Miodrag Beneš(50),Vedran Skoko(71)Vladimir Klement(89) Gosti:Josip Brođanac(10),Danijel Potonjac(90)

Mladost (V) - Napredak         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Strusa,Horvatinović,Gecaj, delegat: Đuračić
Gledatelja:*50****Strijelci:Gosti:Robert Šajin(5),Željko Tambić(19 iz 11m,56 iz 11m) ********** LISTA STRIJELACA********** 19 golova Mario Nukić(Grabić) 16 golova Mario Kemper(DOŠK) 13 golova Mario Lončar(DOŠK),Marijo Balogović(Graničar) 12 golova Matej Hamaček(Mladost B) 11 golova Antonio Klasić(Bušetina),Kristijan Petrinić(Graničar)

Ljestvica nakon 13. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1392246-18 29
2. DOŠK DolciDOŠK 1392234-13 29
3. Mladost (B) BakićMladost (B) 1390435-24 27
4. Podgorje PodgorjePodgorje 1382335-26 26
5. Grabić GrabićGrabić 1373336-22 24
6. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1371526-24 22
7. Standard Nova ŠarovkaStandard 1453625-30 18
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1352624-30 17
9. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 1351720-28 16
10. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1342719-28 14
11. Napredak RušaniNapredak 1342717-26 14
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1340921-35 12
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1322919-39 8
14. Tehničar CabunaTehničar 1212919-33 5

Sljedeće kolo

Tehničar - Napredak, Cabuna, 15.3.2009. u 15,30
Mladost (V) - St. Brezovica, Vukosavljevica, 15.3.2009. u 15,30
Miholjac - Standard, Donji Miholjac, 15.3.2009. u 15,30
Graničar (Ok) - Bušetina 1947, Okrugljača, 15.3.2009. u 15,30
Mladost (B) - DOŠK, Bakić, 15.3.2009. u 15,30
Mladost 1930 (Čađ) - Podgorje, Čađavica, 15.3.2009. u 15,30
Grabić - Sloga (DS), Grabić, 15.3.2009. u 15,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.