Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Sveti Đurađ - Turanovac         3 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Lončar,Vidović-Volenik,Brkić, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ante Slavić(63),Ante Hruza(70)i Željko Pšihistal(77),gosti:Dario Čančar(43).

Graničar Bušetina - Sokol         9 : 2 ( 3 : 0 )
Suci: Trupina,Vukman,Vencl, delegat: Stipanić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Janko Brlas(10,39,61 i 83),Tihomir Šarić(56 i 65),Danijel Borić(23),Mario Tolo(73)i Dario Matuzalem(80),gosti:Ivan Štulec(59)i Roberto Meseš(67-autogol).

Turnašica - Omladinac         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Vargović,Kovač D.,Moslavac L., delegat: Erhatić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Marko Nemet(75),gosti:Dario Godec (80)i Marko Korenički(84).

Slaven - St. Brezovica         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vicić,Marinović,Smrček M., delegat: Zagorac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Josip Šoštar(10)i Saša Ivošević(76) gosti:Predrag Čađavčan(80 sa 11m).

Bilogora 1947 - Mladost (V)         3 : 5 ( 2 : 1 )
Suci: Cafuta,Ivačić,Vinovrški, delegat: Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(14 i 57)i Dubravko Ivanković(16),gosti:Josip Kovač(12,50,68 i 85)i Marinko Didović(77).

Gradina - Napredak         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Gebaj,Dežmarić, delegat: Babić
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mario Vrbanić(34),Zvonimir Juhas (62)i Goran Duvnjak(81),gosti:Mario Jozić(11)i Leon Brdarić(48).

Drava - Podgorje         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Lukačević,Melinčević,Kovač S., delegat: Strusa
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Ivan Mareković(4 sa 11m)i Alen Berda(8),gosti:Ivan Čavar(56). LISTA STRIJELACA:19 golova:ZvonimirJuhas(Gradina), 17 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947),12 golova: Tihomir Šarić(Bušetina 1947),Matej Ivoš (Bilogora 1947),11 golova:Mario Jozić(Napredak)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 12111051-12 34
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 12110155-13 33
3. Sokol MilanovacSokol 1271427-27 22
4. Napredak RušaniNapredak 1262435-25 20
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1262424-17 20
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1262430-28 20
7. Podgorje PodgorjePodgorje 1253425-19 18
8. Drava Terezino PoljeDrava 1252516-35 17
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1243519-24 15
10. Turanovac TuranovacTuranovac 1232722-23 11
11. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1230915-35 9
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 1223711-31 9
13. Omladinac KorijaOmladinac 1222817-29 8
14. Slaven DetkovacSlaven 12111016-45 4

Sljedeće kolo

Napredak - Drava, Rušani, 12.11.2016. u 14,oo
Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 13.11.2016. u 14,oo
Mladost (V) - Gradina, Vukosavljevica, 13.11.2016. u 14,oo
St. Brezovica - Bilogora 1947, Brezovica, 13.11.2016. u 14,oo
Omladinac - Slaven, Korija, 13.11.2016. u 14,oo
Sokol - Turnašica, Milanovac, 13.11.2016. u 14,oo
Turanovac - Graničar Bušetina, Turanovac, 13.11.2016. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.