Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Podgorje - Graničar (ŽL)         3 : 0 ( : )
Suci: Brdarić M.,Špiranec,Kovač D., delegat: Babić
Utakmica nije odigrana jer gosti nisu imali dovoljan broj igrača za početak utakmice,te se ista temeljem članka 56 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS registrira rezultatom 3:0(par-forfe)u korist NK Podgorje a protiv NK Graničar-Žlebine podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Napredak - Drava         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Ivačić,Kovač S., delegat: Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Robert Šain(57),gosti:Ilija Trivanović(49).

Sloga (DS) - Graničar (Ok)         2 : 6 ( 1 : 4 )
Suci: Šamu,Ferić,Smrček M., delegat: Budiša
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Damir Boda(39 i 75),gosti:Antonio Klasić(5 i 43),Karlo Petrinić(19 i 33),Kristijan Petrinić(55)i Toni Bartolić(72).

Sokol - Turanovac         9 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Kečkiš,Vidović-Volenik,Pilinger, delegat: Lončar M.
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Mihael Bistrović(23 i 28), Strahinja Kepec(55 i 67),Mario Fištrović(2), Mihael Lanščak(32),Ivan Jerbić(57),Alen Dežmarić(61) i Josip Lanščak(86),gosti:Josip Draganić(40).

Mladost (V) - Turnašica         5 : 2 ( 4 : 2 )
Suci: Vidalina,Majstorović L.,Duvnjak, delegat: Hudi
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Igor Kovač(12,15,35 i 59)i Ivica Jurić(44),gosti:Dubravko Jakupec(20)i Domagoj Kralj(41 autogol).

Gradina - St. Brezovica         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Lukačević M.,Smrček I.,Bošnjak, delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Luka POdnar(3),Mario Jozić(42)i Goran Duvnjak(75),gosti:/.

Bušetina 1947 - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Jugović,Svirkovski, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Janko Brlas(33 i 90),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 16 zgoditaka: Antonio Klasić (Graničar-Okrugljača)i Zvonimir Juhas(Stara Brezovica),14 zgoditaka: Igor Kovač(Mladost), 12 zgoditaka: Janko Brlas(Bušetina 1947)i Saša Crnec(Turnašica),11 zgoditaka: Karlo Petrinić (Graničar-Okrugljača)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1291251-14 28
2. Podgorje PodgorjePodgorje 1281328-9 25
3. Sokol MilanovacSokol 1273246-14 24
4. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1280429-27 24
5. Drava Terezino PoljeDrava 1264226-16 22
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1271435-26 22
7. Gradina GradinaGradina 1261532-16 19
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1252530-27 17
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1251626-21 16
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1244423-23 16
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1232722-42 11
12. Napredak RušaniNapredak 1223717-42 9
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1213820-43 6
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 12001213-78 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Sloga (DS), Sveti Đurađ, 15.11.2015. u 14,oo
Drava - Bušetina 1947, Terezino Polje, 15.11.2015. u 14,oo
St. Brezovica - Napredak, Brezovica, 15.11.2015. u 14,oo
Turnašica - Gradina, Turnašica, 15.11.2015. u 14,oo
Graničar (ŽL) - Mladost (V), Gradina, 15.11.2015. u 14,oo
Turanovac - Podgorje, Turanovac, 15.11.2015. u 14,oo
Graničar (Ok) - Sokol, Okrugljača, 15.11.2015. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.