Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Brana - Kladare         3 : 4 ( 2 : 2 )
Suci: Selenić,Grgurić,Oklopčić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Danijel Đapić(21 i 76)i Marijan Novosel(34),gosti:Dino Valenteković(13-autogol), Matija Jakupec(32),Antonio Maresić(46)i Dominik Maresić(58 sa 11m).

Graničar (Ok) - Mladost (V)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Jugović,Smrček M., delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Antonio Klasić(11 i 59)i Kristijan Blažeković(64),gosti:Franjo Trupina(85).

St. Brezovica - Omladinac         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Orač,Smrček I., delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivica Belobrk(40),gosti:Vedran Grubić(69)i Tomo Baltić(86 autogol).

Sveti Đurađ - Podgorje         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Grlica,Jozić,Moslavac, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(34 sa 11m i 84)i Marko Bodalija(62 i 70).gosti:/.,

Sokol - Gradina         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Gašparić,Duvnjak, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mihael Bistrović(90),gosti:Saša Ivošević(62).

Turnašica - Graničar Bušetina         9 : 0 ( 6 : 0 )
Suci: Ivačić,Mesarić,Majstorović I., delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Saša Crnec(4,21,29,37 i 76),Mario Sulimanec(23),Hrvoje Kovač(32),Dubravko Jakupec(59)i Petar Škrinjar(86),gosti:/.

Sloga (DS) - Drava         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Vinovrški,Košić, delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/.,gosti:Jakov Križić(77). LISTA STRIJELACA:18 zgoditaka:Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),15 zgoditaka:Saša Crnec(Turnašica), 13 zgoditaka:Vedran Grubić(Omladinac),Antonio Klasić (Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 12102032-8 32
2. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1290343-17 27
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1273239-21 24
4. Drava Terezino PoljeDrava 1271427-22 22
5. Sokol MilanovacSokol 1262432-22 20
6. Gradina GradinaGradina 1261522-19 19
7. Turnašica TurnašicaTurnašica 1253440-27 18
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1260626-21 18
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1253422-22 18
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1242622-24 14
11. Kladare KladareKladare 1233624-31 12
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1221912-41 7
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 12201026-46 6
14. Brana BačevacBrana 12111016-62 3 (-1)

Sljedeće kolo

Drava - Brana, Terezino Polje, 16.11.2014. u 14,00
Graničar Bušetina - Sloga (DS), Bušetina, 16.11.2014. u 14,00
Gradina - Turnašica, Gradina, 16.11.2014. u 14,00
Podgorje - Sokol, Podgorje, 16.11.2014. u 14,00
Omladinac - Sveti Đurađ, Korija, 16.11.2014. u 14,00
Mladost (V) - St. Brezovica, Vukosavljevica, 16.11.2014. u 14,00
Kladare - Graničar (Ok), Kladare, 16.11.2014. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.