Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Suhopolje - Graničar (Ok)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ličinić Siniša,Mesarić,Vidović, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Luka Čubelić(21),Darko Obžetić (33),Tihomir Šarić(59)i Slaven Slanac(72 sa 11m),gosti:/.

Sveti Đurađ - Standard         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Čubrlo,Selenić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Boris Đaković(64)i Igor Bajser(82),gosti:/.

Bratstvo - Gradina         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Herent,Gašparić,Košić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(27,62 i 79),gosti:/.

Sokol - Sloga (Z)         4 : 3 ( 1 : 2 )
Suci: Špoljarić,Smrček M.,Majstorović D., delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Strahinja Kepec(13 i 60),Marko Bodalija(58)i Josip Lanščak(71 sa 11m),gosti: Danijel Vida(31 i 62)i Denis Kušar(38).

Zrinski (NB) - Mladost (Mi)         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Ličinić Saša,Ramić P., delegat: Branko Zeman
Gledatelja oko 200. Strijelci:domaći:Dario Petrović(28 i 75),Slaven Služek(50)i Antonio Striber(58),gosti:Alen Keler(62 sa 11m).

Omladinac - Slavonija         1 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Fabijanac,Vukman D.,Blažević T., delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Bačar(25),gosti:/.

Dinamo (Č) - Podgorje         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Grgurić,Sabljak,Grđan, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Antun Podgornik(12 i 50)*****LISTA STRIJELACA***** 15 golova:Darko Obžetić(Suhopolje),12 golova: Tihomir Šarić(Suhopolje),11 golova: Nikola Menegati(Suhopolje)i Mario Nukić(Zrinski), 10 golova :Kristijan Petrinić(Graničar),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 12120068-5 36
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1281336-14 25
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1281322-16 25
4. Omladinac KorijaOmladinac 1263322-12 21
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1261520-17 19
6. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1244426-28 16
7. Sokol MilanovacSokol 1251619-29 16
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1243525-28 15
9. Podgorje PodgorjePodgorje 1243520-29 15
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1250715-33 15
11. Gradina GradinaGradina 1241722-31 13
12. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1232718-34 11
13. Slavonija SladojevciSlavonija 1231822-34 10
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 12111013-38 4

Sljedeće kolo

Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 17.11.2013. u 14,00
Slavonija - Dinamo (Č), Sladojevci, 17.11.2013. u 14,00
Graničar (Ok) - Omladinac, Okrugljača, 17.11.2013. u 14,00
Mladost (Mi) - Suhopolje, Miljevci, 17.11.2013. u 14,00
Sloga (Z) - Zrinski (NB), Zdenci, 17.11.2013. u 14,00
Gradina - Sokol, Gradina, 17.11.2013. u 14,00
Standard - Bratstvo, Nova Šarovka, 17.11.2013. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.