Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Podgorje - Grabić         4 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Grujić,Lulić,Brlas Marin, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Matej Đureš(11),Vedran Šmer(56),Antun Podgornik(60),Hrvoje Javorović(64) Gosti:Goran Hetrih(70),Mario Jurišić(76) Gledatelja oko 80.

Slavonija - Turnašica         5 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vecko M.,Marinović,Cvijanović, delegat: Vrbaslija
Strijelci:Domaći:Dalibor Čipčija(28),Alen Hodak(42,89),Matej Sabo(61),Igor Dunković(70 iz 11m) Gosti:/ Gledatelja oko 120.

Graničar (Ok) - Mladost (Mi)         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Horvatinović,Košić, delegat: Radočaj
Strijelci:Domaći:Ivan Posavac(15),Kristijan Petrinić(58,72),Josip Bartolić(66) Gosti:Dejan Matota(75) Gledatelja oko 50.

Sloga (Z) - Tehničar         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Grgurić,Grđan, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Dario Bačić(36) Gosti:Vlatko Vukelić(60),Damir Vukelić(90) Gledatelja okon 30.

Mladost (B) - Graničar Bušetina         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,Štauduar,Sabljak, delegat: Budiša
Strijelci:Domaći:Stjepan Beneš(8),Kristijan Medved(81) Gosti:Nikola Stubičar(19) Gledatelja oko 40.

Mladost (V) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Špoljarić,Smrček M.,Stanić, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Igor Kovač(6,20),Dragan Dogan(41) Gosti:Branimir Peterfai(57) Gledatelja oko 80.

Standard - Sveti Đurađ         6 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Ramić M.,Ugarković, Brlas Majkl, delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:Mario Nukić(42,56,59,74),Toni Makar(44),Marko Hrgetić(45) Gosti:Ivan Feketija(63) Gledatelja oko 50. *****Lista strijelaca***** 21 gol : Mario Nukić(Standard), 15 golova : Kristijan Petrinić(Graničar), 10 golova : Ivan Barukčić(Sloga) i t.d.

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Standard Nova ŠarovkaStandard 1284042-11 28
2. Podgorje PodgorjePodgorje 1282229-15 26
3. Slavonija SladojevciSlavonija 1273225-16 24
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1254321-18 19
5. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1246220-18 18
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1252531-25 17
7. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1252527-22 17
8. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1252531-29 17
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1242626-27 14
10. Turnašica TurnašicaTurnašica 1241720-27 13
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1225517-24 11
12. Tehničar CabunaTehničar 1232716-40 11
13. Grabić GrabićGrabić 1231821-32 10
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 1222811-33 8

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Podgorje, Sveti Đurađ, 21.11.2010. u 14,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Standard, Čađavica, 21.11.2010. u 14,oo
Graničar Bušetina - Mladost (V), Bušetina, 21.11.2010. u 14,oo
Tehničar - Mladost (B), Cabuna, 21.11.2010. u 14,oo
Mladost (Mi) - Sloga (Z), Miljevci, 21.11.2010. u 14,oo
Turnašica - Graničar (Ok), Turnašica, 21.11.2010. u 14,oo
Grabić - Slavonija, Grabić, 21.11.2010. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.