Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 12. kola

Standard - Grabić         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Penava,Gebaj,Grđan, delegat: Holeš
Strijelci:Domaći:Toni Makar(27) Gosti:Mario Nukić(12)

Mladost (V) - Bušetina 1947         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Teri,Blažević,Grujić- KK, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Nikola Stubičar(13),Antonio Klasić(26,88)

Sloga (DS) - Mladost (B)         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Babić,Lulić,Brlas Marin, delegat: Đuračić
Strijelci:Domaći:Kristijan Kršić(35) Gosti:Blažen Šošić(42,89)

Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija         7 : 3 ( 3 : 1 )
Suci: Đajkić,Ugarković,Cvijanović, delegat: Hulak
Strijelci:Domaći:Ivan Bošnjak(16,43,44),Goran Budimir(59),Danko Šimunić(61,84),Mihael Šuvak(80) Gosti:Tihomir Perčić(14),Alen Hodak(56),Zoran Main(70 iz 11m)

Tehničar - Podgorje         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Kečkiš,Kindler, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Dejan Trbojević(65) Gosti:/

Graničar (Ok) - Turnašica         3 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Trupina,Gecaj,Dežmarić, delegat: Tkalčec
Strijelci:Domaći:Branko Halapa(5 ag),Ivan Lulić(38),Kristijan Petrinić(60) Gosti:Neven Bedeković(21,46,75)

St. Brezovica - Napredak         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Gomerčić,Gojmerac,Oklopčić, delegat: Grahovac
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Robert Šajin(86 iz 11m)

Ljestvica nakon 12. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 12100223-15 30
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 1283142-10 27
3. Podgorje PodgorjePodgorje 1282223-8 26
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1262431-23 20
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1254330-20 19
6. Grabić GrabićGrabić 1252526-25 17
7. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1251627-25 16
8. Mladost (B) BakićMladost (B) 1251627-28 16
9. Tehničar CabunaTehničar 1243525-24 15
10. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1233622-36 12
11. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1233619-35 12
12. Slavonija SladojevciSlavonija 1232727-40 11
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1222819-33 8
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 1222821-40 8

Sljedeće kolo

Napredak - Standard, Rušani, 22.11.2009. u 14,00
Turnašica - St. Brezovica, Turnašica, 22.11.2009. u 14,00
Podgorje - Graničar (Ok), Podgorje, 22.11.2009. u 14,00
Slavonija - Tehničar, Sladojevci, 22.11.2009. u 14,00
Mladost (B) - Mladost 1930 (Čađ), Bakić, 22.11.2009. u 14,00
Bušetina 1947 - Sloga (DS), Bušetina, 22.11.2009. u 14,00
Grabić - Mladost (V), Grabić, 22.11.2009. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.