Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Napredak - Bilogora 1947         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Kristić,Loparac,Kovač D., delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Jozić(22),Tomislav Škvarić (28),Robert Šain(63)i Leon Brdarić(69), gosti:Dubravko Ivanković(53).

Drava - Sveti Đurađ         2 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Vecko,Majstorović D.,Moslavac L., delegat: Kuzman
Gledatelja oko 130. Strijelci:domaći:Jakov Križić(1)i Luka Paulović(16), gosti:Ante Slavić(11).

Podgorje - Gradina         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Brkić,Pilinger, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mateo Jurković(28),gosti:Zvonimir Juhas(64 sa 11m).

Mladost (V) - Slaven         3 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan,Lješčak,Majstorović I., delegat: Erhatić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Josip Kovač(7,53 i 76),gosti:Josip Šoštar(65)i Saša Ivošević(68).

St. Brezovica - Turnašica         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Melinčević,Oklopčić, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Zvonimir Viljevac(34)i Filip Radić(44),gosti:/.

Omladinac - Graničar Bušetina         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Cafuta,Duvnjak,Šantić, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Filip Lukić(40),gosti:Valentino Pavlak(2),Igor Popović(15),Goran Serenčeš(35)i Dario Matuzalem(68).

Sokol - Turanovac         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Herent,Ferić,Penava E., delegat: Abalić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Antun Podgornik(28)i Mihael Bistrović(33),gosti:/. LISTA STRIJELACA:18 golova:ZvonimirJuhas(Gradina), 13 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947),10 golova: Tihomir Šarić(Bušetina 1947),Matej Ivoš(Bilogora 1947),9 golova:Mario Jozić(Napredak)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 11101048-10 31
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 11100146-11 30
3. Sokol MilanovacSokol 1171325-18 22
4. Napredak RušaniNapredak 1162333-22 20
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1162327-23 20
6. Podgorje PodgorjePodgorje 1153324-17 18
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1152421-16 17
8. Drava Terezino PoljeDrava 1142514-34 14
9. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1133514-21 12
10. Turanovac TuranovacTuranovac 1132621-20 11
11. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1130814-33 9
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 1123610-29 9
13. Omladinac KorijaOmladinac 1112815-28 5
14. Slaven DetkovacSlaven 11011014-44 1

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Turanovac, Sveti Đurađ, 6.11.2016. u 14,3o
Graničar Bušetina - Sokol, Bušetina, 6.11.2016. u 14,3o
Turnašica - Omladinac, Turnašica, 6.11.2016. u 14,3o
Slaven - St. Brezovica, Detkovac, 6.11.2016. u 14,3o
Bilogora 1947 - Mladost (V), Špišić Bukovica, 6.11.2016. u 14,3o
Gradina - Napredak, Gradina, 6.11.2016. u 14,3o
Drava - Podgorje, Terezino Polje, 6.11.2016. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.