Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Graničar Bušetina - Sloga (DS)         5 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Gebaj,Smrček I.,Horvatinović, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Janko Brlas(10,63 i 80),Tihomir Šarić(30 i 81),gosti:Jasmin Kršić(52)i Igor Šokac(75 sa 11m).

Sveti Đurađ - Napredak         2 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lukačević M.,Rešetar.,Aragović, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(60 sa 11m)i Alen Karadija(82),gosti:/.

Drava - Gradina         0 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman,Jugović,Pilinger, delegat: Stošić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći/,gosti:Mario Vrbanić(44)i Vladimir Puškarić(61).

St. Brezovica - Mladost (V)         1 : 4 ( 1 : 3 )
Suci: Kečkiš,Marinović,Vampovac, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Predrag Čađavčan(10),gosti:Igor Kovač(42 i 62),Josip Žalac(3)i Ivica Jurić(5).

Podgorje - Turnašica         3 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Bošnjak,Čubrlo,Moslavac, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mateo Jurković(4),Luka Vukšić(20)i Alen Đureš(61),gosti:Mario Sulimanec(7).

Graničar (ŽL) - Sokol         2 : 12 ( 1 : 7 )
Suci: Cafuta,Lješčak,Lukinić, delegat: Zagorac
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Dario Kolesarić(10)i Ivan Vrbančić(75),gosti:Strahinja Kepec(1sa11m,5,20,43, 49 i 76),Mario Fištrović(2 i 14),Josip Lanščak (15),Alen Dežmarić(57),Mihael Lanščak(85)i Antun Hajić(88).

Turanovac - Graničar (Ok)         1 : 6 ( 1 : 2 )
Suci: Grlica,Hudi,Blažičević, delegat: Strusa
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Lovrenc(2),gosti:Antonio Klasić(43,68,76 i 84),Zlatko Balogović(35 sa 11m)i Ivan Maletić(72). LISTA STRIJELACA:16 zgoditaka: Zvonimir Juhas(Stara Brezovica),14 zgoditaka: Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača),12 zgoditaka: Saša Crnec(Turnašica),10 zgoditaka: Antonio Paulović(Drava),Janko Brlas(Bušetina 1947),Igor Kovač(Mladost),Igor Bajser(Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1181245-12 25
2. Podgorje PodgorjePodgorje 1171325-9 22
3. Sokol MilanovacSokol 1163237-13 21
4. Drava Terezino PoljeDrava 1163225-15 21
5. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1170427-27 21
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1161430-24 19
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1152430-24 17
8. Gradina GradinaGradina 1151529-16 16
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1151524-16 16
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1144323-21 16
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1132621-33 11
12. Napredak RušaniNapredak 1122716-41 8
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1113718-37 6
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 11001113-75 0

Sljedeće kolo

Podgorje - Graničar (ŽL), Podgorje, 7.11.2015. u 14,3o
Napredak - Drava, Rušani, 7.11.2015. u 14,3o
Sloga (DS) - Graničar (Ok), Dugo Selo, 8.11.2015. u 14,3o
Sokol - Turanovac, Milanovac, 8.11.2015. u 14,3o
Mladost (V) - Turnašica, Vukosavljevica, 8.11.2015. u 14,3o
Gradina - St. Brezovica, Gradina, 8.11.2015. u 14,3o
Graničar Bušetina - Sveti Đurađ, Bušetina, 8.11.2015. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.