Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Sloga (DS) - Brana         8 : 1 ( 4 : 1 )
Suci: Ivačić,Žibreg,Marinović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Kovačević(11,13 i 77), Jasmin Kršić(16 i 79),Ivica Ščulija(5),Marko Podravac(54)i Krešimir Petrović(88),gosti:Josip Kolovica(2).

Drava - Turnašica         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Smrček I.,Majstorović I., delegat: Josip Kuzman


Bušetina 1947 - Sokol         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Vukman,Bošnjak,Mikić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/.,gosti:Strahinja Kepec(31,62,63 i 79)i Ivan Feketija(58).

Gradina - Sveti Đurađ         0 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Borovec J.,Oklopčić, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/.,gosti:Ante Hruza(52)i Igor Bajser(80),

Podgorje - St. Brezovica         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Rajnović,Moslavac, delegat: Marijan Sreš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Čavar(42),gosti:Predrag Čađavčan(73 sa 11m).

Omladinac - Graničar (Ok)         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Kečkiš,Duvnjak,Košić, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:/.,gosti:/.

Mladost (V) - Kladare         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Majstorović L.,Smrček M.,Ferić, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/.,gosti:Marijan Magdić(58). LISTA STRIJELACA: 16 zgoditaka: Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),12 zgoditaka: Vedran Grubić(Omladinac) 11 zgoditaka: Antonio Klasić(Graničar),Andreas Černeli(Graničar)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 1192030-7 29
2. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1180339-17 24
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1163236-20 21
4. Sokol MilanovacSokol 1161431-21 19
5. Drava Terezino PoljeDrava 1161426-22 19
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1160525-18 18
7. Gradina GradinaGradina 1160521-18 18
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1153321-20 18
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1143431-27 15
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1142522-20 14
11. Kladare KladareKladare 1123620-28 9
12. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1121812-32 7
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1120926-45 6
14. Brana BačevacBrana 1111913-58 3 (-1)

Sljedeće kolo

Brana - Kladare, Baćevac, 9.11.2014. u 14,3o
Graničar (Ok) - Mladost (V), Okrugljača, 9.11.2014. u 14,3o
St. Brezovica - Omladinac, Brezovica, 9.11.2014. u 14,3o
Sveti Đurađ - Podgorje, Sveti Đurađ, 9.11.2014. u 14,3o
Sokol - Gradina, Milanovac, 9.11.2014. u 14,3o
Turnašica - Bušetina 1947, Turnašica, 9.11.2014. u 14,3o
Sloga (DS) - Drava, Dugo Selo, 9.11.2014. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.