Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Omladinac - Sveti Đurađ         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Mario Lončar,Vargović,Kožul, delegat: Božidar Vrbaslija
Gledatelja 100.Strijelci:Domaći:Renato Giba(37),Valentino Cik(39),Mario Jerbić(84) Gosti:/

Podgorje - Napredak         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Penava,Sertić,Mesarić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja 150.Strijelci:Domaći:Goran Rončević(18),Antun Podgornik(20),Ivan Čavar(73),Alen Đureš(80) Gosti:/

Slavonija - Bratstvo         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Babić,Pavo Ramić,Ugarković,, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Ivan Hranić(70) Gosti:Matej Brođanac(50)

Graničar (Ok) - Sloga (Z)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Špoljarić,Grujić,Ivačić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja 50.Strijelci:Domaći:Kristijan Petrinić(32 iz 11m),Marijo Balogović(51),Andrejas Černeli(61) Gosti:Ivan Barukčić(87 iz 11m)

Dinamo (Č) - Bušetina 1947         7 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: M.Grgurić,Gebaj,Medved, delegat: Gojko Babić
Gledatelja 80.Strijelci:Domaći:Roko Perić(13,37),Emir Gegić(27,44,60),Marijo Košorog(48),Mario Ljubas(86) Gosti:/

Mladost (SG) - Standard         1 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Šamu,Ivan Vecko,Stanić, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja 60.Strijelci:Domaći:Željko Crnčić(44) Gosti:Marijan Makar(44),Josip Brnada(57)

Kladare - Mladost (Mi)         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lulić,M.Smrček,Marinović, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja 50.Strijelci:DOmaći:Zdravko Bujanić(11),Mislav Jagnjić(48 ag),Dominik Maresić(81) Gosti:Ivan Štiglec(86) *****LISTA STRIJELACA***** 11 golova : Mario Jozić(Napredak),10 golova:Ivan Barukčić(Sloga),9 golova:Andreas Černeli(Graničar),Željko Pšihistal(Sveti Đurađ)Marijo Košorog(Dinamo)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1172234-13 23
2. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1172230-14 23
3. Podgorje PodgorjePodgorje 1172226-15 23
4. Napredak RušaniNapredak 1171329-22 22
5. Omladinac KorijaOmladinac 1162322-16 20
6. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1161430-20 19
7. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1152424-18 17
8. Standard Nova ŠarovkaStandard 1152420-21 17
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1142525-25 14
10. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1142513-16 14
11. Slavonija SladojevciSlavonija 1142515-25 14
12. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 111379-24 6
13. Kladare KladareKladare 1120917-34 6
14. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 11011015-46 1

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Mladost (Mi), Sveti Đurađ, 11.11.2012. u 14,oo
Standard - Kladare, Nova Šarovka, 11.11.2012. u 14,oo
Bušetina 1947 - Mladost (SG), Bušetina, 11.11.2012. u 14,oo
Sloga (Z) - Dinamo (Č), Zdenci, 11.11.2012. u 14,oo
Bratstvo - Graničar (Ok), Gornje Bazje, 11.11.2012. u 14,oo
Napredak - Slavonija, Rušani, 11.11.2012. u 14,oo
Omladinac - Podgorje, Korija, 11.11.2012. u 14,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.