Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

St. Brezovica - Standard         4 : 5 ( 2 : 2 )
Suci: Grujić,Dežmarić,Brlas Marin, delegat: Herent
Strijelci:Domaći:Josip J.Brođanac(3,33),Predrag Čađavčan(49),Zdravko Gradinjan(54) Gosti:Toni Makar(18),Marijan Makar(44),Dejan Knežević(61),Tomislav Petrak(83),Predrag Vujić(88 iz 11m)

Napredak - Graničar (Ok)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Gebaj,Biškupović,Oklopčić, delegat: Špiranec
Strijelci:Robert Šajin(22 iz 11m,47 iz 11m),Predrag Mikić(25) Gosti:Josip Slavić(39),Kristijan Petrinić(73)

Turnašica - Tehničar         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Ivačić,Smrček M.,Horvatinović, delegat: Kuzman
Strijelci:Domaći:Dario Grgačić(23),Neven Bedeković(31,85),Mario Sulimanac(63) Gosti:Dejan Keglević(47 iz 11m)

Podgorje - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Grgurić,Smrček I.,Ugarković, delegat: Kereta
Strijelci:Domaći:Hrvoje Javorović(21),Marko Medić(81) Gosti:Ivan Bošnjak(86)

Slavonija - Sloga (DS)         2 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Ramić M.,Velić,Milobara, delegat: Ivšić
Strijelci:Domaći:Ivan Hranić(55),Zoran Main(89 iz 11m) Gosti:Dalibor Prajo(22),Igor Šokac(29)Ivica Miličević(60 iz 11m),Stjepan Ivšić(76),Dejan Demo(87)

Mladost (B) - Mladost (V)         3 : 2 ( 2 : 1 )
Suci: Vecko M.,Vencl,Cvijanović, delegat: Krahulec
Strijelci:Domaći:Stjepena Beneš820),Matej hamaček(30,81) Gosti:Mario Puh(33),Dubravko Kovačić(69)

Bušetina 1947 - Grabić         1 : 8 ( 0 : 0 )
Suci: Teri,Stanić ,Kindler, delegat: Špondreht
Strijelci:Domaći:Matej Mikolčić(87) Gosti:Danijel Marković(49,56,62,68,80,82),Roko Dolinac(52)Anđelko Kožić(84)

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 1190222-15 27
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 1182141-9 26
3. Podgorje PodgorjePodgorje 1182123-7 26
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1162331-20 20
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1144323-17 16
6. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1151526-23 16
7. Grabić GrabićGrabić 1151525-24 16
8. Mladost (B) BakićMladost (B) 1141625-27 13
9. Tehničar CabunaTehničar 1133524-24 12
10. Slavonija SladojevciSlavonija 1132624-33 11
11. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1132619-33 11
12. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1123616-35 9
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1122719-32 8
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 1121818-37 7

Sljedeće kolo

Standard - Grabić, Nova Šarovka, 15.11.2009. u 14,00
Mladost (V) - Bušetina 1947, Vukosavljevica, 15.11.2009. u 14,00
Sloga (DS) - Mladost (B), Dugo Selo, 15.11.2009. u 14,00
Mladost 1930 (Čađ) - Slavonija, Čađavica, 15.11.2009. u 14,00
Tehničar - Podgorje, Cabuna, 15.11.2009. u 14,00
Graničar (Ok) - Turnašica, Okrugljača, 15.11.2009. u 14,00
St. Brezovica - Napredak, Brezovica, 15.11.2009. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.