Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Podgorje - Sveti Đurađ         3 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Blažević T.,Moslavac L.,Palčić, delegat: Strusa
Gledatelja 150. Strijelci: Domaći: Jurković(20) Đureš(25,50). Gosti: Bajser(7,40).

Gradina - Bilogora 1947         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Presečan,Kovač S.,Knežević, delegat: Adamović
Gledatelja 50. Strijelci :Domaći:Jugović (8,70) Duvnjak(30,48). Gosti :Toljan(72).

Drava - Croatia         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Lukačević,Marinović,Aragović, delegat: Lozar
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći :Trivanović (17) Pakšec(86). Gosti :Pavić(54) Šerepac(58).

Mladost (V) - Dinamo (KD)         6 : 2 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Majstorović L.,Škudar, delegat: Kuzman
Gledatelja 70. Strijelci: Domaći: J. Kovač 7,64 sa 11m) Jurić(43,81)Šelmber (73) Čavar(89 sa 11m). Gosti: Draganić(60,81).

Turanovac - Sokol         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman,Smrček,Kapitan, delegat: Špiranec
Gledatelja 50. Strijelci : Domaći : V. Taušan (23) M. Taušan (50,70). Gosti 12 golova Škvarić Tomislav (3 KU) (OMLADINAC) 11 Grubić Vedran (OMLADINAC) 9 Draganić Mateo (DINAMO) 8 Jugović Antonio (2 KU) (Gradina) Tomić Mateo (SOKOL) 7 Kovač Josip (4 KU) (MLADOST) Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ) Paulović Antonio (DRAVA) Pavić Matija (CROATIA) Šelember Marijo (PODGORJE) 6 Đureš Alen (1 KU) (PODGORJE) Jurković Mateo (PODGORJE) Martelo Mihael (SOKOL) 5 Lanščak Mihael (SOKOL) Mareković Ivan (DRAVA): Spajić(7).****LISTA STRIJELACA****

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 10100036-8 30
2. Drava Terezino PoljeDrava 1071227-16 22
3. Podgorje PodgorjePodgorje 1070326-16 21
4. Sokol MilanovacSokol 1060427-22 18
5. Gradina GradinaGradina 1051418-15 16
6. Croatia GrabrovnicaCroatia 1042427-19 14
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1041523-23 13
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1031618-24 10
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1021717-24 7
10. Turanovac TuranovacTuranovac 1020814-34 6
11. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1011812-44 4

Sljedeće kolo

Gradina - Podgorje, Gradina, 24.3.2019. u 15:00
Drava - Bilogora 1947, Terezino Polje, 24.3.2019. u 15:00
Mladost (V) - Croatia, Vukosavljevica, 24.3.2019. u 15:00
Turanovac - Dinamo (KD), Lukač , 24.3.2019. u 15:00
Omladinac - Sokol, Korija, 24.3.2019. u 15:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.