Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 11. kola

Podgorje - Sveti Đurađ         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Kovač S.,Pravda, delegat: Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Mihael Tambolaš(72),gosti:/.

Mladost (V) - Bušetina 1947         2 : 5 ( 2 : 2 )
Suci: Vinovrški,Tomljenović,Marinović, delegat: Đurđević
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Mateo Nemčec(4 i 42),gosti:Mario Tolo(7),Marino Grizelj(29),Ivan Ibriks(52),Janko Brlas(69)i Marko Pokupić(89-autogol).

Drava - Sokol         1 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Rešetar,Melinčević,Smutni, delegat: Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(49),gosti:Mihael Bistrović(83).

Bilogora 1947 - St. Brezovica         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Presečan,Resler,Horvatinović, delegat: Ivačić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Mihael Zorić(10),Stjepan Deskar (18),Dario Papić(41),Matej Ivoš(52)i Siniša Vlaisavljević(58). Utakmica je prekinuta u 76' kod rezultata 5:0 jer gosti nisu imali dovoljan broj igrača za nastavak utakmice,pa se ista na osnovu članka 59 Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a registrira postignutim rezultatom,a protiv NK Stara Brezovica podnosi se prijava radi pokretanja disciplinskog postupka.

Omladinac - Napredak         1 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Majstorović L.,Godeč,Frajlić, delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dario Godeč(9),gosti:Mihael Bistrović(36).

Turanovac - Croatia         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Lukačević,Dežmarić,Smrček, delegat: Blažević D.
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tin Szabo(18),gosti:Mario Barčan (47)i Ivan Kovačević(52). LISTA STRIJELACA:23 gola: IVAN IBRIKS(Bušetina 1947),14 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947), 12 golova :Vedran Grubić(Omladinac),11 golova: Danijel Borić (Bušetina 1947)i Mihael Šoštar (Napredak),10 golova:Danijel Blažeković(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 11. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 11110068-11 33
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 1190232-9 27
3. Omladinac KorijaOmladinac 1162341-17 20
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1161430-24 19
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1152432-35 17
6. Napredak RušaniNapredak 1151548-27 16
7. Drava Terezino PoljeDrava 1141614-25 13
8. Podgorje PodgorjePodgorje 1133512-24 12
9. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1132619-54 11
10. Sokol MilanovacSokol 1131721-25 10
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1122722-60 7 (-1)
12. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1111912-40 4

Sljedeće kolo

Turanovac - Napredak, Rušani, 25.3.2018. u 16,3o
Sveti Đurađ - Croatia, Sveti Đurađ, 25.3.2018. u 16,3o
Omladinac - St. Brezovica, Korija, 25.3.2018. u 16,3o
Bilogora 1947 - Sokol, Špišić Bukovica, 25.3.2018. u 16,3o
Drava - Bušetina 1947, Terezino Polje, 25.3.2018. u 16,3o
Mladost (V) - Podgorje, Vukosavljevica, 25.3.2018. u 16,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.