Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Sveti Đurađ - Sokol         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš,Duvnjak,Majstorović I., delegat: Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(45)i Ivan Čavarušić(90),gosti:Antun Podgornik(57).

Turanovac - Omladinac         1 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Lukačević M.,Smrček M.,Aragović, delegat: Hudi
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Saša Ivanešić(51),gosti:Marko Korenički(42)i Filip Lukić(54).

Graničar Bušetina - St. Brezovica         8 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Bošnjak,Dežmarić,Brkić, delegat: M.Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tihomir Šarić(14,25 i 44),Janko Brlas(68 i 74),Slaven Slanac(7)Igor Popović(41)i Danijel Borić(50),gosti:/.

Turnašica - Mladost (V)         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Fabijanac,Kovač S.,Marinović, delegat: D.Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Hrvoje Kovač(38)i Mario Sulimanac (82),gosti:Igor Kovač(26).

Slaven - Napredak         3 : 3 ( 3 : 2 )
Suci: Vencl,Jozić D.,Tomljenović, delegat: Sreš
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Jasmin Begić(15 sa 11m),Saša Ivošević(26)i Dragan Sapljivi(40),gosti:Mario Jozić (19 i 32)i Robert Šain(66).

Bilogora 1947 - Podgorje         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Lješčak,Melinčević, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Matej Ivoš(60 i 65 sa 11m)i Dario Papić(19),gosti:/.

Gradina - Drava         11 : 0 ( 7 : 0 )
Suci: Cafuta,Oklopčić,Oršulić, delegat: Lisak
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Zvonimir Juhas(9 sa 11m,20,26,41 i63),Mario Vrbanić(33,43 i 88),Nenad Počuć(38), Nikola Pecolaj(62)i Ivan Rajnović(70),gosti:/. LISTA STRIJELACA:17 golova:ZvonimirJuhas(Gradina), 13 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947),10 golova: Tihomir Šarić(Bušetina 1947)i Matej Ivoš(Bilogora 1947),9 golova:Mario Jozić(Napredak)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 10100047-9 30
2. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1090142-10 27
3. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1062226-19 20
4. Sokol MilanovacSokol 1061323-18 19
5. Napredak RušaniNapredak 1052329-21 17
6. Podgorje PodgorjePodgorje 1052323-16 17
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1052320-14 17
8. Turanovac TuranovacTuranovac 1032521-18 11
9. Drava Terezino PoljeDrava 1032512-33 11
10. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1023511-19 9
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 1023510-27 9
12. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1020812-33 6
13. Omladinac KorijaOmladinac 1012714-24 5
14. Slaven DetkovacSlaven 1001912-41 1

Sljedeće kolo

Napredak - Bilogora 1947, Rušani, 29.10.2016. u 15,3o
Drava - Sveti Đurađ, Terezino Polje, 30.10.2016. u 14,3o
Podgorje - Gradina, Podgorje, 30.10.2016. u 14,3o
Mladost (V) - Slaven, Vukosavljevica, 30.10.2016. u 14,3o
St. Brezovica - Turnašica, Brezovica, 30.10.2016. u 14,3o
Omladinac - Graničar Bušetina, Korija, 30.10.2016. u 14,3o
Sokol - Turanovac, Milanovac, 30.10.2016. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.