Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Podgorje - St. Brezovica         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Loparac,Blažević I.,Penava E., delegat: Damir Blažević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:/,gosti:/.

Napredak - Graničar Bušetina         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špoljarić,Marinović,Svirkovski, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:/,gosti:Janko Brlas(80).

Sloga (DS) - Turanovac         3 : 3 ( 2 : 0 )
Suci: Cafuta,Martinušić,Smrček I., delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Matija Krizmanić(5),Damir Boda (34)i Ivan Skober(47),gosti:Tomislav Kršić(65), Marko Šandrk(76)i Petar Repinc(81).

Graničar (Ok) - Graničar (ŽL)         7 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Ferić,Majstorović I.,Herent, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Karlo Petrinić(34 i 89),Antonio Klasić(57 i 90),Alen Fučkar(32),Ivan Bartolić(55)i Dario Šuvak(78 autogol),gosti:/.

Sokol - Turnašica         3 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Bošnjak,Kečkiš,Majstorović L., delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Mihael Lanščak(51),Luka Lah(57-autogol)i Alen Dežmarić(74),gosti:Alen Tandarić(69).

Mladost (V) - Drava         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Matić,Grujić,Mesarić, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Igor Kovač(72),gosti:Ilija Trivanović(38)i Domagoj Kralj(41-autogol).

Gradina - Sveti Đurađ         3 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Ugarković,Dežmarić,Smrček M., delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Mario Vrbanić(6),Luka Podnar(16)i Vladimir Puškarić(89),gosti:Igor Bajser(60 i 68)i Matko Bandić(37). LISTA STRIJELACA:16 zgoditaka: Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),12 zgoditaka: Saša Crnec (Turnašica),10 zgoditaka: Antonio Paulović (Drava),Antonio Klasić(Graničar-Okrugljača),Igor Bajser(Sveti Đurađ),9 zgoditaka: Karlo Petrinić (Graničar-Okrugljača)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1071239-11 22
2. Drava Terezino PoljeDrava 1063125-13 21
3. Podgorje PodgorjePodgorje 1061322-8 19
4. Sokol MilanovacSokol 1053225-11 18
5. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1060422-25 18
6. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1052329-20 17
7. Turnašica TurnašicaTurnašica 1051423-13 16
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1051426-23 16
9. Gradina GradinaGradina 1041527-16 13
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1034321-21 13
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1032520-27 11
12. Napredak RušaniNapredak 1022616-39 8
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1013616-32 6
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 10001011-63 0

Sljedeće kolo

Graničar Bušetina - Sloga (DS), Bušetina, 31.10.2015. u 14,3o
Sveti Đurađ - Napredak, Sveti Đurađ, 31.10.2015. u 14,3o
Drava - Gradina, Terezino Polje, 31.10.2015. u 14,3o
St. Brezovica - Mladost (V), Brezovica, 31.10.2015. u 14,3o
Podgorje - Turnašica, Podgorje, 31.10.2015. u 14,3o
Graničar (ŽL) - Sokol, Gradina, 31.10.2015. u 14,3o
Turanovac - Graničar (Ok), Turanovac, 31.10.2015. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.