Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Brana - Mladost (V)         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Vecko I.,Smrček M.,Rajnović, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Josip Kolovica(51),gosti:Marko Pokupić(75 i 82)i Igor Kovač(49).

Kladare - Omladinac         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Majstorović I.,Špiranec, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/.,Gosti:Igor Grubić(73).

Graničar (Ok) - Podgorje         3 : 1 ( 3 : 0 )
Suci: Majstorović D.,Grujić,Orač, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Andrejas Černeli(37),Vanja Čolić (43)i Antonio Klasić(45),gosti:Antun Podgornik(52).

St. Brezovica - Gradina         1 : 3 ( 0 : 0 )
Suci: Ugarković,Žabčić F.,Borovec J., delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Predrag Čađavčan(77 sa 11m),gosti: Mario Zagorac(50),Robert Šain(74 sa 11m)i Luka Podnar(79).

Sveti Đurađ - Graničar Bušetina         4 : 2 ( 2 : 2 )
Suci: Vargović,Smrček I.,Ferić, delegat: Zdenko Blažičević
Gledatelja oko 100 Strijelci:domaći:Igor Bajser(10),Marko Bodalija(26), Željko Pšihistal(74 sa 11m)i Dragan Dogan(78),gosti: Silvije Hruza:(4 i 20).

Sokol - Drava         6 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Cafuta,Čubrlo,Moslavac, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Strahinja Kepec(79 i 85),Damir Jakšić(62),Tin Szabo(55),Josip Lanščak(57)i Mihael Timer(82),gosti:/.

Turnašica - Sloga (DS)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Bošnjak,Blažević I.,Brdarić L., delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Saša Crnec(45 sa 11m),Petar Škrinjar(61)i Mario Sulimanac(88),gosti:/. LISTA STRIJELACA: 16 zgoditaka:Željko Pšihistal (Sveti Đurađ),12 zgoditaka:Vedran Grubić (Omladinac),11 zgoditaka:Antonio Klasić (Graničar),Andreas Černeli(Graničar) i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 1091030-7 28
2. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1070337-17 21
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1062236-20 20
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1060425-17 18
5. Gradina GradinaGradina 1060421-16 18
6. Drava Terezino PoljeDrava 1060426-22 18
7. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1052320-19 17
8. Sokol MilanovacSokol 1051426-21 16
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 1042431-27 14
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1041521-19 13
11. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 1021712-27 7
12. Kladare KladareKladare 1013619-28 6
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1010918-44 3
14. Brana BačevacBrana 1011812-50 3 (-1)

Sljedeće kolo

Sloga (DS) - Brana, Dugo Selo, 2.11.2014. u 14,3o
Drava - Turnašica, Terezino Polje, 2.11.2014. u 14,3o
Graničar Bušetina - Sokol, Bušetina, 2.11.2014. u 14,3o
Gradina - Sveti Đurađ, Gradina, 2.11.2014. u 14,3o
Podgorje - St. Brezovica, Podgorje, 2.11.2014. u 14,3o
Omladinac - Graničar (Ok), Korija, 2.11.2014. u 14,3o
Mladost (V) - Kladare, Vukosavljevica, 2.11.2014. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.