Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Suhopolje - Podgorje         11 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Matić,Cafuta,Teri, delegat: Gojko Babić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Nikola Menegati(15,56 i 88), Darko Obžetić(26 i 35),Tihomir Šarić(30,40 i 65),Samuel Spudić(63),Boris Cindrić(78)i Slaven Slanac(90),gosti:/.

Sveti Đurađ - Gradina         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Trupina,Kečkiš,Vidović, delegat: Darko Špondreht
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Igor Bajser(26)i Luka Vukšić(52),gosti:Dejan Peić(43)i Vladimir Puškarić(57).

Standard - Sloga (Z)         2 : 3 ( 1 : 0 )
Suci: Gebaj,Babić,Marović, delegat: Vlado Uršanić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Vedran Gabud(7)i Krunoslav Hrgetić(58),gosti:Ivan Mroz(84),Danijel Jurlina(88)i Matej Pokrivka(90).

Bratstvo - Mladost (Mi)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Fabijanac,Valent,Špiranec, delegat: Ivan Duvnjak
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Topić(20)i Mario Bukvić(27),gosti:/.

Sokol - Graničar (Ok)         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Ugarković,Kokorić,Sabljak, delegat: Mladen Lončar
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Strahinja Kepec(6)i Tin Szabo(81 sa 11m),gosti:Kristijan Petrinić(30)i Zlatko Balogović(78).

Zrinski (NB) - Slavonija         4 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Špoljarić,Selenić,Šantić, delegat: Zoran Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dario Petrović(10 i 29),Antonio Striber(15)i Mihael Topolovec(82),gosti:Igor Dunković(17 i 44).

Omladinac - Dinamo (Č)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Ivačić,Gašparić,Vinovrški, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Bruno Borondić(85),gosti:/. *****LISTA STRIJELACA***** 12 golova:Darko Obžetić(Suhopolje),11 golova Tihomir Šarić(Suhopolje),Nikola Menegati(Suhopolje)i Mario Nukić(Zrinski),10 golova: Kristijan Petrinić(Graničar),Željko Pšihistal (Sveti Đurađ)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 10100060-4 30
2. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 1071231-11 22
3. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 1061316-14 19
4. Omladinac KorijaOmladinac 1053220-10 18
5. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 1060418-13 18
6. Sokol MilanovacSokol 1041515-25 13
7. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1033423-23 12
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1033422-26 12
9. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 1040613-29 12
10. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 1032513-27 11
11. Slavonija SladojevciSlavonija 1031621-29 10
12. Gradina GradinaGradina 1031619-27 10
13. Podgorje PodgorjePodgorje 1023516-28 9
14. Standard Nova ŠarovkaStandard 1011812-33 4

Sljedeće kolo

Dinamo (Č) - Sveti Đurađ, Četekovac, 3.11.2013. u 14,30
Podgorje - Omladinac, Podgorje, 3.11.2013. u 14,30
Slavonija - Suhopolje, Sladojevci, 3.11.2013. u 14,30
Graničar (Ok) - Zrinski (NB), Okrugljača, 3.11.2013. u 14,30
Mladost (Mi) - Sokol, Miljevci, 3.11.2013. u 14,30
Sloga (Z) - Bratstvo, Zdenci, 3.11.2013. u 14,30
Gradina - Standard, Gradina, 3.11.2013. u 14,30




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.