Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Standard - Bušetina 1947         9 : 0 ( 4 : 0 )
Suci: Gebaj,Grđan,Milobara, delegat: Zeman
Strijelci:Domaći:Alen Hađina(13),Dejan Knežević(39),Tomislav Petrak(43,55,89),Petar Grgić(45),Predrag Vujić(58,73),Toni Makar(90)

Grabić - Mladost (B)         3 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vinovrški,Marinović,Cvijanović, delegat: Lisak
Strijelci:Domaći:Matko Filipović(35,64),Velibor Gojić(89) Gosti:/

Mladost (V) - Slavonija         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Penava,Matić,Brlas Majkl, delegat: Špoljar
Strijelci:Dubravko Kovačić(40,41,87),Davor Jurić(46) Gosti:Igor Dunković(77)

Sloga (DS) - Podgorje         0 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Krupa,Botković,Smrček I., delegat: Rakošević
Strijelci:Domaći:/ Gosti:Matej Đureš(5),Ivan Čavar(42)

Mladost 1930 (Čađ) - Turnašica         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Teri,Stanić,Biškupović, delegat: Babić
Strijelci:Domaći:Mihael Šuvak(40),Goran Bolić(52)

Tehničar - Napredak         1 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Ivačić,Merkaš ,Gecaj, delegat: Jurkin
Strijelci:Domaći:Damir Vukelić(82) Gosti:Boris Zagorac(24),Predrag Mikić(42 iz 11m)

Graničar (Ok) - St. Brezovica         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Vargović,Horvatinović, delegat: Erhatić
Strijelci:Domaći:Darko Markulin(40),Kristijan Petrinić(80) Gosti:Dražen Viljevac(77)

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Napredak RušaniNapredak 1080219-13 24
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 1072136-5 23
3. Podgorje PodgorjePodgorje 1072121-6 23
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1062229-17 20
5. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 1044222-15 16
6. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 1041521-21 13
7. Grabić GrabićGrabić 1041517-23 13
8. Tehničar CabunaTehničar 1033423-20 12
9. Slavonija SladojevciSlavonija 1032522-28 11
10. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 1032517-30 11
11. Mladost (B) BakićMladost (B) 1031622-25 10
12. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 1023515-27 9
13. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1022615-27 8
14. Turnašica TurnašicaTurnašica 1011814-36 4

Sljedeće kolo

St. Brezovica - Standard, Brezovica, 8.11.2009. u 14,00
Napredak - Graničar (Ok), Rušani, 8.11.2009. u 14,00
Turnašica - Tehničar, Turnašica, 8.11.2009. u 14,00
Podgorje - Mladost 1930 (Čađ), Podgorje, 8.11.2009. u 14,00
Slavonija - Sloga (DS), Sladojevci, 8.11.2009. u 14,00
Mladost (B) - Mladost (V), Bakić, 8.11.2009. u 14,00
Bušetina 1947 - Grabić, Bušetina, 8.11.2009. u 14,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.