Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Sveti Đurađ - Bilogora 1947         5 : 1 ( 3 : 1 )
Suci: Kristić N.- Jakupec K.- Škudar A., delegat: Budiša
Gledatelja 110. Strijelci :Domaći : Bilović(8),Grizelj (36,45,65),Biondić (63). Gosti : Cikač (22).

Sokol - Croatia         1 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj M.- Orač D.- Maslač M., delegat: Posavac
Gledatelja 80. Strijelci :Domaći : Tomić (19). Gosti : Šerepec (38),Martelo (51 autogol), Ivesa(65),Pavić (90).

Drava - Gradina         2 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Rakitničan D.- Blažević T.- Brkić M., delegat: Špiranec
Gledatelja 200. Strijelci :Domaći : Barišić (48),Škrablin (51). Gosti : Kaladić (41),Milinović (60,76),Juhas (86).

Turanovac - Kladare         7 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Vargović N.- Moslavac K.- Strusa A., delegat: Sreš
Gledatelja 90. Strijelci :Domaći : Taušan M(18,58),Habijanić (21 sa 11m), Jagica (63),Štefanić (82),Tadić (89),Peić D. (90). Gosti : Maresić A (50 sa 11m).

Mladost (V) - Dinamo (KD)         8 : 1 ( 5 : 0 )
Suci: Cafuta D.- Majstorović L.- Kapitan E., delegat: Tkalčec
Gledatelja 120. Strijelci :Domaći : Šelimber (12,37),Nemčec (18,27,,44,73,80),Sesvečan (59 sa 11m). Gosti : Lacko (77).

Lukač 05 - Podgorje         1 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Presečan M.- Gobac M.- Brdarić M., delegat: Stošić
Gledatelja 150. Strijelci :Domaći :Tomšić (28). Gosti : Đureš (12),Krmpotić (30),Horvat (71),Bukvić (88).

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Turanovac TuranovacTuranovac 1091038-8 28
2. Gradina GradinaGradina 1090137-15 27
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1060436-28 18
4. Sokol MilanovacSokol 1060427-19 18
5. Drava Terezino PoljeDrava 1060433-26 18
6. Podgorje PodgorjePodgorje 1034315-12 13
7. Lukač 05 LukačLukač 05 1040620-28 12
8. Croatia GrabrovnicaCroatia 1032520-25 11
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1031624-29 10
10. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 1022619-34 8
11. Kladare KladareKladare 1022621-42 8
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1010921-45 3

Sljedeće kolo

Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 10.11.2019. u 14:00
Dinamo (KD) - Lukač 05, Gornje Bazje, 10.11.2019. u 14:00
Kladare - Mladost (V), Kladare, 10.11.2019. u 14:00
Gradina - Turanovac, Gradina, 10.11.2019. u 14:00
Croatia - Drava, Grabrovnica, 10.11.2019. u 14:00
Bilogora 1947 - Sokol, Špišić Bukovica, 10.11.2019. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.