Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Sveti Đurađ - Omladinac         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vinovrški,Majstorović D.,Moslavac F., delegat: Stošić
Gledatelja 100. Strijelci: Domaći:/. Gosti:Škvarić(22).

Sokol - Mladost (V)         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vidalina,Penava E.,Aragović, delegat: Radočaj
Gledatelja 100. Strijelci :Domaći:Tomić(55). Gosti :/.

Dinamo (KD) - Drava         3 : 4 ( 1 : 1 )
Suci: Blažević T.,Smrček,Škudar, delegat: D. Blažević
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći :Draganić (29,50) Mato Iličić(69). Gosti :Trivanović(36 sa 11m) A. Paulović (47,74) L. Paulović (87).

Croatia - Gradina         0 : 1 ( 0 : 1 )
Suci: Vargović,Moslavac K.,Horvatinović, delegat: Đurđević
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći :/. Gosti : Jugović(27).

Bilogora 1947 - Podgorje         2 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Majstorović L.,Jakupec,Kapitan, delegat: Kuzman
Gledatelja 60. Strijelci : Domaći :Krajc (60) M. Ivoš (65). Gosti : Vukšić (17) Đureš (21 sa 11m) Šelimber (34) Podgornik (49).****Lista strijelaca ****12 golova Škvarić Tomislav (3 KU) (OMLADINAC) 11 Grubić Vedran (OMLADINAC) 8 Draganić Mateo (DINAMO) Tomić Mateo (SOKOL) 7 Ladović Dalibor (SVETI ĐURAĐ) Paulović Antonio (DRAVA) Šelember Marijo (PODGORJE) 6 Jugović Antonio (2 KU) (Gradina) Martelo Mihael (SOKOL) Pavić Matija (CROATIA) 5 Jurković Mateo (PODGORJE) Kovač Josip (3 KU) (MLADOST) Lanščak Mihael (SOKOL) Mareković Ivan (DRAVA) 4 Đureš Alen (1 KU) (PODGORJE) Hobolja Hrvoje (BILOGORA 1947) Krmpotić Tomislav (PODGORJE) Šerepec Vanja (CROATIA)

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 10100036-8 30
2. Drava Terezino PoljeDrava 970225-14 21
3. Podgorje PodgorjePodgorje 960323-14 18
4. Sokol MilanovacSokol 960326-19 18
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 941425-17 13
6. Gradina GradinaGradina 941414-14 13
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 931517-21 10
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 931516-21 10
9. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 921615-18 7
10. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 911711-40 4
11. Turanovac TuranovacTuranovac 910811-33 3

Sljedeće kolo

Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 4.11.2018. u 14:00
Gradina - Bilogora 1947, Gradina, 4.11.2018. u 14:00
Drava - Croatia, Terezino Polje, 4.11.2018. u 14:00
Mladost (V) - Dinamo (KD), Vukosavljevica, 4.11.2018. u 14:00
Turanovac - Sokol, Turanovac, 4.11.2018. u 14:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.