Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 10. kola

Napredak - Bilogora 1947         10 : 1 ( 5 : 1 )
Suci: Vukman,Lovreković Luka,Vučemilović, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Mario Jozić(1,66 i 90),Mihael Šoštar(6 i 26),Antonio Jugović(73 i 77),Mario Zagorac(21),Robert Šain(33 sa 11m)i Jasmin Božić(87) gosti:Antun Posavac(38).

Sveti Đurađ - Turanovac         1 : 8 ( 1 : 5 )
Suci: Presečan,Majstorović D.,Kovač D., delegat: Strusa
Gledatelja oko 40. Strijelci:domaći:Igor Bajser(43),gosti:Mihael Taušan (15,41 i 60),Mario Bedeković(26 i 74),Tin Szabo (36 i 49)i Josip Draganić(31).

Croatia - Omladinac         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Trupina,Duvnjak,Majstorović I., delegat: Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Alen Tandarić(5 sa 11m),Josip Milaković(18),Bernard Blažinčić(43)i Matija Balažić (84),gosti:/.

St. Brezovica - Drava         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vidalina,Tomljenović,Godeč, delegat: Tkalčec
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Zvonimir Viljevac(18)i Josip Brođanac(72),gosti:/.

Sokol - Mladost (V)         2 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Kečkić,Matić,Resler, delegat: Stošić
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Josip Lanščak(33 sa 11m)i Ivan Štulec(67),gosti:Danijel Blažeković(14 i 51)i Domagoj Kralj(90).

Bušetina 1947 - Podgorje         6 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Lukačević,Ferić,Aragović, delegat: Moslavac
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Ivan Ibriks(3 sa 11m,16 i 66),Mario Tolo(14),Slaven Slanac(56)i Danijel Borić(77),gosti: Marijo Šelember(4)i Mihael Tambolaš(69). LISTA STRIJELACA:22 gola: IVAN IBRIKS(Bušetina 1947),13 golova:Janko Brlas(Bušetina 1947), 12 golova:Vedran Grubić(Omladinac),11 golova : Danijel Borić(Bušetina 1947),10 golova:Mihael Šoštar(Napredak),Danijel Blažeković(Mladost)i t.d.

Ljestvica nakon 10. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 10100063-9 30
2. Croatia GrabrovnicaCroatia 1080230-8 24
3. Omladinac KorijaOmladinac 1061340-16 19
4. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 1052330-30 17
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 1051425-24 16
6. Napredak RušaniNapredak 1050547-26 15
7. Drava Terezino PoljeDrava 1040613-24 12
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 1032519-49 11
9. Sokol MilanovacSokol 1030720-24 9
10. Podgorje PodgorjePodgorje 1023511-24 9
11. Turanovac TuranovacTuranovac 1022621-58 7 (-1)
12. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 1011812-39 4

Sljedeće kolo

Podgorje - Sveti Đurađ, Podgorje, 5.11.2017. u 14,3o
Mladost (V) - Bušetina 1947, Vukosavljevica, 5.11.2017. u 14,3o
Drava - Sokol, Terezino Polje, 5.11.2017. u 14,3o
Bilogora 1947 - St. Brezovica, Špišić Bukovica, 5.11.2017. u 14,3o
Omladinac - Napredak, Korija, 5.11.2017. u 14,3o
Turanovac - Croatia, Turanovac, 5.11.2017. u 14,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.