Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Bušetina 1947 - Sveti Đurađ         3 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Vidalina,Svirkovski,Kovač S., delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Tihomir Šarić(19),Igor Popović (39)i Valentino Pavlak(70),gosti:/,

Turnašica - Turanovac         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vukman,Špiranec,Majstorović I., delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Ivan Zubak(32)i Dubravko Jakupec (51),gosti:Dario Čančar(9)i Siniša Subota(49).

Slaven - Sokol         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Vargović,Vinovrški,Lješčak, delegat: Ivica Blažević
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:/,gosti:Mihael Bistrović(28 sa 11m),Antun Podgornik(38)i Tin Szabo(65).

Bilogora 1947 - Omladinac         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Šamu,Marinović,Kajić, delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antun Posavac(76 sa 11m i 81 sa 11m) i Mario Krajc(59),gosti:Filip Jelčić(23 i 75) i Marko Korenički(65).

Gradina - St. Brezovica         5 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Fabijanac,Smrček M.,Ferić, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Radomir Jurišić(23),Zvonimir Juhas(34 sa 11m),Matija Fosić(37),Ante Zečević(50)i Vladimir Puškarić(75),gosti:/.

Drava - Mladost (V)         1 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Matić,Ivačić,Dežmarić, delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Josip Križić(83),gosti:Davor Jurić(60)i Josip Kovač(62).

Podgorje - Napredak         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Brkić,Bošnjak, delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Alen Karadija(35),Marko Šandrk (49)i Ivan Čavar(85),gosti:Jasmin Božić(57). LISTA STRIJELACA:2gola:Antun Posavac(Bilogora 1947), Filip Jelčić(Omladinac)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 11005-0 3
2. Sokol MilanovacSokol 11003-0 3
3. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 11003-0 3
4. Podgorje PodgorjePodgorje 11003-1 3
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 11002-1 3
6. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 10103-3 1
7. Omladinac KorijaOmladinac 10103-3 1
8. Turanovac TuranovacTuranovac 10102-2 1
9. Turnašica TurnašicaTurnašica 10102-2 1
10. Drava Terezino PoljeDrava 10011-2 0
11. Napredak RušaniNapredak 10011-3 0
12. Slaven DetkovacSlaven 10010-3 0
13. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 10010-3 0
14. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 10010-5 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Napredak, Sveti Đurađ, 28.8.2016. u 17,3o
Mladost (V) - Podgorje, Vukosavljevica, 28.8.2016. u 17,3o
St. Brezovica - Drava, Brezovica, 28.8.2016. u 17,3o
Omladinac - Gradina, Korija, 28.8.2016. u 17,3o
Sokol - Bilogora 1947, Milanovac, 28.8.2016. u 17,3o
Turanovac - Slaven, Turanovac, 28.8.2016. u 17,3o
Bušetina 1947 - Turnašica, Bušetina, 28.8.2016. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.