Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Podgorje - Graničar (Ok)         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Herent,Majstorović I., delegat: Miroslav Đurđević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Antun Podgornik(4)i Ivan Čavar(31), gosti:/.

Napredak - Turnašica         1 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Vidalina,Smrček M.,Ferić, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Josip Šoštar(64),gosti:Saša Crnec(42,59 i 73).

Sokol - Sloga (DS)         11 : 0 ( 5 : 0 )
Suci: Bošnjak,Grujić,Lješčak, delegat: Željko Moslavac
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Mihael Bistrović(31,43,62 i 74), Alen Dežmarić(28,47 i 80),Josip Lanščak(15 i 84), Ivan Skober(19 autogol)i Mihael Lanščak(77), gosti:/.

Mladost (V) - Turanovac         2 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vargović,Špiranec,Duvnjak, delegat: Kristijan Strusa
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Franjo Trupina(2 sa 11m)i Mateo Nemčec(83),gosti:/.

Gradina - Graničar (ŽL)         14 : 0 ( 6 : 0 )
Suci: Brlas J.,Marinović,Lukačević M., delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Dejan Pejić(11 sa 11m,71 i 86), Vladimir Puškarić(56,76 i 84),Mario Jozić(80 sa 11m, 87 i 89),Velimir Jurišić(15 i 23),Luka Podnar(13), Elvis Glad(34)i Nikola Pecolaj(41),gosti:/.

Graničar Bušetina - St. Brezovica         1 : 8 ( 1 : 4 )
Suci: Trupina,Orač,Horvatinović, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Danijel Štefović(45),gosti: Zvonimir Juhas(20,30,48,57 i 70),Slaven Turković(35 i 56)i Stjepan Brođanac(44).

Sveti Đurađ - Drava         2 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vecko,Šamu,Dežmarić, delegat: Damir Vargović
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(44)i Matko Bandić(84),gosti:Antonio Paulović(9 i 55). LISTA STRIJELACA : 5 zgoditaka:Zvonimir Juhas (Stara Brezovica),4 zgoditka : Mihael Bistrović (Sokol),3 zgoditka:Saša Crnec(Turnašica),Alen Dežmarić (Sokol),Vladimir Puškarić(Gradina),Dejan Peić (Gradina),Mario Jozić(Gradina)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Gradina GradinaGradina 110014-0 3
2. Sokol MilanovacSokol 110011-0 3
3. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 11008-1 3
4. Turnašica TurnašicaTurnašica 11003-1 3
5. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 11002-0 3
6. Podgorje PodgorjePodgorje 11002-0 3
7. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 10102-2 1
8. Drava Terezino PoljeDrava 10102-2 1
9. Napredak RušaniNapredak 10011-3 0
10. Turanovac TuranovacTuranovac 10010-2 0
11. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 10010-2 0
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 10011-8 0
13. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 10010-11 0
14. Graničar (ŽL) ŽlebinaGraničar (ŽL) 10010-14 0

Sljedeće kolo

Sloga (DS) - Drava, Dugo Selo, 30.8.2015. u 17,3o
St. Brezovica - Sveti Đurađ, Brezovica, 30.8.2015. u 17,3o
Turnašica - Graničar Bušetina, Turnašica, 30.8.2015. u 17,3o
Graničar (ŽL) - Napredak, Gradina, 30.8.2015. u 17,3o
Turanovac - Gradina, Turanovac, 30.8.2015. u 17,3o
Graničar (Ok) - Mladost (V), Okrugljača, 30.8.2015. u 17,3o
Sokol - Podgorje, Milanovac, 30.8.2015. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.