Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Graničar (Ok) - Brana         7 : 1 ( 2 : 1 )
Suci: Majstorović D.,Ferić,Herent, delegat: Darko Herent
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Andrejas Černeli(30,79 i 82), Antonio Klasić(32),Zlatko Balogović(67),Denis Martinić(73)i Vanja Čolić(79),gosti:Tomislav Božičević(42).

St. Brezovica - Kladare         3 : 3 ( 1 : 1 )
Suci: Šamu,Grlica,Horvatinović, delegat: Goran Abalić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Stjepan Brođanac(72 i 82)i Predrag Čađavčan(15 sa 11m),gosti:Martin Subić(21),Antonio Majdandžić(60)i Dino Marek(71).

Sveti Đurađ - Mladost (V)         4 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Matić,Vidović-Volenik, Smrček I., delegat: Saša Rakošević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Željko Pšihistal(42 sa n11m i 52), Marko Bodalija(73)i Boris Đaković(88),gosti:Igor Kovač(84).

Sokol - Omladinac         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Špiranec,Vinovrški,Duvnjak, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Vedran Grubić(59).

Turnašica - Podgorje         2 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Vukman ,Smrček M.,Bošnjak, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Saša Crnec(20 sa 11m i 73),gosti:Antun Podgornik(6),Matija Gibičar(10), Ivan Čavar(48)i Marin Derkos(67).

Sloga (DS) - Gradina         3 : 4 ( 1 : 2 )
Suci: Cafuta,Žibreg,Marinović, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:Ivica Ščulija(26),Tomislav Kovačević(57)i Damir Boda(77),gosti:Ivan Podravac(6 autogol),Nikola Pecolaj(32),Robert Šain(52 sa 11m)i Goran Duvnjak(63).

Drava - Graničar Bušetina         4 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Vecko I.,Košić T.,Majstorović I., delegat: Zlatko Budiša
Gledatelja oko 90. Strijelci:domaći:Antonio Paulović(18 i 61),Luka Paulović(50)i Valentino Pavlak(78),gosti:/. LISTA STRIJELACA : 3 zgoditka : Andreas Černeli(Graničar), 2 zgoditka : Stjepan Brođanac(St.Brezovica), Željko Pšihistal(Sv. Đurađ),Saša Crnec(Turnašica) i Antonio Paulović(Drava).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 11007-1 3
2. Drava Terezino PoljeDrava 11004-0 3
3. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 11004-1 3
4. Podgorje PodgorjePodgorje 11004-2 3
5. Gradina GradinaGradina 11004-3 3
6. Omladinac KorijaOmladinac 11001-0 3
7. Kladare KladareKladare 10103-3 1
8. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 10103-3 1
9. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 10013-4 0
10. Sokol MilanovacSokol 10010-1 0
11. Turnašica TurnašicaTurnašica 10012-4 0
12. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 10011-4 0
13. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 10010-4 0
14. Brana BačevacBrana 10011-7 0

Sljedeće kolo

Brana - Graničar Bušetina, Bačevac, 31.8.2014. u 17,oo
Gradina - Drava, Gradina, 31.8.2014. u 17,oo
Podgorje - Sloga (DS), Podgorje, 31.8.2014. u 17,oo
Omladinac - Turnašica, Korija, 31.8.2014. u 17,oo
Mladost (V) - Sokol, Vukosavljevica, 31.8.2014. u 17,oo
Kladare - Sveti Đurađ, Kladare, 31.8.2014. u 17,oo
Graničar (Ok) - St. Brezovica, Okrugljača, 31.8.2014. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.