Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Standard - Sveti Đurađ         4 : 2 ( 3 : 2 )
Suci: Babić,Loparac,Ugarković, delegat: Zvonko Lisak
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Josip Brnada(4i79)i Mario Jurišić(28i38), gosti:Miroslav Kufner(31)i Bruno Vorih(43).

Graničar Bušetina - Mladost (Mi)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Ivačić,M.Smrček,Barčan, delegat: Darko Tkalčec
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Darko Barišić(70-autogol),gosti: Dejan Matota(33),Matko Filipović(39)i Nikola Markanović(81).

Sloga (Z) - Kladare         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Nađ,Medved,Biškupović, delegat: Izidor Lončar
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Ivan Barukčić(69),gosti:/

Bratstvo - Mladost (SG)         4 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: M.Vecko,Šantić,Dežmarić, delegat: Slavko Stojanović
Gledatelja oko 30. Strijelci:domaći:Mario Pšihistal(10i 40 sa 11m), Matej Brođanac(48)i Mario Novosel(70),gosti:/

Napredak - Dinamo (Č)         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Vencl,Marinović,Sabljak, delegat: Josip Kuzman
Gledatelja oko 70. Strijelci:domaći:Robert Šain(73 sa 11m)i Antonio Jugović(76),gosti:Bojan Ujević(80).

Omladinac - Graničar (Ok)         3 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Gašparić,Špiranec,Vinovrški, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Vedran Melinčević(2),Valentino Cik(45)i Mario Jerbić(90),gosti:Mario Balogović(79).

Podgorje - Slavonija         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Lulić,D.Vukman,Matić, delegat: Robert Špiranec
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/, gosti:/ *****LISTA STRIJELACA***** 2 gola : Mario Pšihistal(Bratstvo),Josip Brnada (Standard)i Mario Jurišić(Standard)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 11004-0 3
2. Standard Nova ŠarovkaStandard 11004-2 3
3. Omladinac KorijaOmladinac 11003-1 3
4. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 11003-1 3
5. Napredak RušaniNapredak 11002-1 3
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 11001-0 3
7. Slavonija SladojevciSlavonija 10100-0 1
8. Podgorje PodgorjePodgorje 10100-0 1
9. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 10011-2 0
10. Kladare KladareKladare 10010-1 0
11. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 10012-4 0
12. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 10011-3 0
13. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 10011-3 0
14. Mladost (SG) Stari GradacMladost (SG) 10010-4 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Slavonija, Sveti Đurađ, 2.9.2012. u 17,3o
Graničar (Ok) - Podgorje, Okrugljača, 2.9.2012. u 17,3o
Dinamo (Č) - Omladinac, Četekovac, 2.9.2012. u 17,3o
Mladost (SG) - Napredak, Stari Gradac, 2.9.2012. u 17,3o
Kladare - Bratstvo, Kladare, 2.9.2012. u 17,3o
Mladost (Mi) - Sloga (Z), Miljevci, 2.9.2012. u 17,3o
Standard - Graničar Bušetina, Nova Šarovka, 2.9.2012. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.