Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Napredak - Turnašica         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Gebaj,Sabljak,Dežmarić, delegat: Davor Špoljar
Gledatelja.200.Strijelci:Domaći:Goran Peić(45,70),Josip Bazijanac(87) Gosti:Hrvoje Kovač(32)

Kladare - Mladost 1930 (Čađ)         4 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Ivan Vecko,Marinović,Marin Brlas, delegat: Ivan Erhatić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:Matija Presečan(6,16),Dominik Maresić(58,86) Gosti:Mihael Šuvak(70)

Graničar (Ok) - Sveti Đurađ         2 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Mario Vecko,Vinovrški,Vukman, delegat: Ivica Pavić
Gledatelja:60.Strijelci:Domaći:Marijo Balogović(50,82) Gosti:Velimir Viljevac(57)

Mladost (Mi) - Sloga (Z)         0 : 1 ( 0 : 0 )
Suci: Siniša Ličinić,Vencl,Mario Lončar, delegat: Tomo Jambrešić
Gledatelja.50.Strijelci:Domaći:/ Gosti:Ivan Mroz(88)

Podgorje - Podravac (S)         0 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: Penava,Špiranec,Adamović, delegat: Darko Herent
Gledatelja.70.Strijelci:Domaći:/Gosti:Berislav Androš(5,40),Josip Zajček(48)

Grabić - Slavonija         2 : 2 ( 1 : 2 )
Suci: Gašparić,Sertić,Grgurić, delegat: Dragutin Radočaj
Gledatelja.30.Strijelci:Domaći:Igor Razum(33),Borko Bjelajac(50) Gosti:Milan Hranić(12),Sanjin Gumbarević(26)

Mladost (V) - Bušetina 1947         3 : 3 ( 2 : 1 )
Suci: Herent,M.Smrček,Horvatinović, delegat: Franjo Đuračić
Gledatelja.100.Strijelci:Domaći:Davor Jurić(36),Antonio Špoljarić(45),Ivica Jurić(69) Gosti:Mario Mikolčić(43,46),Nikola Stubičar(79)

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Kladare KladareKladare 11004-1 3
2. Podravac (S) SopjePodravac (S) 11003-0 3
3. Napredak RušaniNapredak 11003-1 3
4. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 11002-1 3
5. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 11001-0 3
6. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 10103-3 1
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 10103-3 1
8. Slavonija SladojevciSlavonija 10102-2 1
9. Grabić GrabićGrabić 10102-2 1
10. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 10011-2 0
11. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 10010-1 0
12. Turnašica TurnašicaTurnašica 10011-3 0
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 10011-4 0
14. Podgorje PodgorjePodgorje 10010-3 0

Sljedeće kolo

Turnašica - Bušetina 1947, Turnašica, 28.8.2011. u 17,3o
Slavonija - Mladost (V), Sladojevci, 28.8.2011. u 17,3o
Podravac (S) - Grabić, Sopje, 27.8.2011. u 17,3o
Sloga (Z) - Podgorje, Zdenci, 28.8.2011. u 17,3o
Sveti Đurađ - Mladost (Mi), Sveti Đurađ, 28.8.2011. u 17,3o
Mladost 1930 (Čađ) - Graničar (Ok), Čađavica, 28.8.2011. u 17,3o
Napredak - Kladare, Rušani, 28.8.2011. u 17,3o




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.