Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Slavonija - Podgorje         3 : 2 ( 0 : 2 )
Suci: Grujić,Marin Brlas,Majstorović, delegat: Zvonko Lisak
gledatelja : 40 strijelci:domači:Tomislav Kizivat(74),Matej Nađ (78) i Alen Hodak(88) gosti:Danijel Razum(12) i Elvis Klaus (45)

Graničar (Ok) - Grabić         5 : 5 ( 3 : 0 )
Suci: Grgurić,Vinovrški,Barčan, delegat: Josip Kuzman
gledatelja : 50 strijelci:domači:Tomislav Lebinec 2(1 i 75),Kri- tijan Petrinić 2(24 i 49 sa 11m) i Josip Bartolić(15) gosti:Borko Bjelajac 4(56,79 sa 11m,83 i 85) i Siniša Jelinek(76)

Sloga (Z) - Turnašica         2 : 2 ( 0 : 0 )
Suci: Gebaj,Sertić,Sabljak, delegat: Luka Ličina
gledatelja : 10 strijelci:domači:Bojan Kušar(75) i Ivan Barukčić (80 sa 11m) gosti:Darko Jakupec(61) i Saša Štefan- čić(66)

Mladost (B) - Mladost (Mi)         1 : 3 ( 0 : 2 )
Suci: M.Lončar,Marinović,Štauduar, delegat: Damir Grahovac
gledatelja : 60 strijelci:domači:Domagoj Pavlić(50) gosti:Dario Pohiba 2(34 i 54) i Ivan Sobol(13)

Mladost (V) - Tehničar         3 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Ivan Vecko,Matić,Botković, delegat: Marijan Sreš
gledatelja : 50 strijelci:domači:Ivica Jurić(54),Dragan Dogan(61) i Matija Stanesić(90 sa 11m) gosti:Damir Vukelić 2(6 i 13),Kristijan Bičanić 2(18 i 32) i Srđan Trbo- jević(79)

Standard - Graničar Bušetina         0 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Gašparić,Adamović,Nađ, delegat: Darko Herent
gledatelja : 50 strijelci:domači:nitko gosti:nitko

Sveti Đurađ - Mladost 1930 (Čađ)         1 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Mario Vecko,Brkić,Dežmarić, delegat: Zlatko Budiša
gledatelja : 60 strijelci:domači:Emil Smetiško(11) gosti:Zlatko Miler(76) ***** strijelci ****** 4 gola : Borko Bjelajac(Grabić) 2 gola :Tomislav Lebinec(Graničar),Kristijan Pe- trinić(Graničar),Dario Pohiba(M-Miljevci) Damir Vukelić(Tehničar) i Kristijan Biča- nić(Tehničar) mi t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Tehničar CabunaTehničar 11005-3 3
2. Mladost (Mi) MiljevciMladost (Mi) 11003-1 3
3. Slavonija SladojevciSlavonija 11003-2 3
4. Grabić GrabićGrabić 10105-5 1
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 10105-5 1
6. Sloga (Z) ZdenciSloga (Z) 10102-2 1
7. Turnašica TurnašicaTurnašica 10102-2 1
8. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 10101-1 1
9. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 10101-1 1
10. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 10100-0 1
11. Standard Nova ŠarovkaStandard 10100-0 1
12. Podgorje PodgorjePodgorje 10012-3 0
13. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 10013-5 0
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 10011-3 0

Sljedeće kolo

Podgorje - Mladost 1930 (Čađ), Podgorje, 5.9.2010. u 17,oo
Graničar Bušetina - Sveti Đurađ, Bušetina, 5.9.2010. u 17,oo
Tehničar - Standard, Cabuna, 5.9.2010. u 17,oo
Mladost (Mi) - Mladost (V), Miljevci, 5.9.2010. u 17,oo
Turnašica - Mladost (B), Turnašica, 5.9.2010. u 17,oo
Grabić - Sloga (Z), Grabić, 5.9.2010. u 17,oo
Slavonija - Graničar (Ok), Sladojevci, 5.9.2010. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.