Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Sokol - Drava         8 : 2 ( 4 : 0 )
Suci: Huber M. - Vukman D.-Strusa A. , delegat: Đurđević
Gledatelja 100. Strijelci : Domaći : Uzelac (2),Lanščak J. (33),Biondić K. (37),Kožnjak (44,,59,71),Biondić I. (62)Szabo (89). Gosti : Paulović L. (57),Popović (60).

Sveti Đurađ - Mladost (V)         3 : 2 ( 3 : 1 )
Suci: Kapitan E.- Kečkiš N.- Strusa A., delegat: Penava
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Grizelj (7,11),Funko (41). Gosti : Nemčec (15,49).

Kladare - Bilogora 1947         1 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Majstorović Leo.- Smrček M.- Horvatinović Ž., delegat: Abalić
Gledatelja 60. Strijelci : Domaći : Maresić D. (42). Gosti : Čoklo (88 sa 11m), Vlaisavljević (89).

Dinamo (KD) - Croatia         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Brdarić M.- Lukačević M.- Maslač M. , delegat: Špiranec
Gledatelja 150. Strijelci : Domaći : Rajnović (74 sa 11m). Gosti :/.

Napredak - Podgorje         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Sertić J- Gebaj M.- Kokorić D., delegat: Stošić
Gledatelja 50. Strijelci : Domaći :/. Gosti : Vukšić L. (20,76),Đureš (68 sa 11m).

Lukač 05 - Turanovac         0 : 5 ( 0 : 1 )
Suci: Vicić A. - Godeč K. - Maslač M., delegat: Lozar
Gledatelja 50. Strijelci : Domaći :/. Gosti : Šklebar (5,53), Prugovečki (50), Taušan (55,84).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Sokol MilanovacSokol 11008-2 3
2. Turanovac TuranovacTuranovac 11005-0 3
3. Podgorje PodgorjePodgorje 11003-0 3
4. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 11003-2 3
5. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 11002-1 3
6. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 11001-0 3
7. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 10012-3 0
8. Kladare KladareKladare 10011-2 0
9. Croatia GrabrovnicaCroatia 10010-1 0
10. Napredak RušaniNapredak 10010-3 0
11. Lukač 05 LukačLukač 05 10010-5 0
12. Drava Terezino PoljeDrava 10012-8 0

Sljedeće kolo

Drava - Turanovac, Terezino Polje, 6.9.2020. u 17:00
Podgorje - Lukač 05, Podgorje, 6.9.2020. u 17:00
Croatia - Napredak, Grabrovnica, 6.9.2020. u 17:00
Bilogora 1947 - Dinamo (KD), Špišić Bukovica, 6.9.2020. u 17:00
Mladost (V) - Kladare, Vukosavljevica, 6.9.2020. u 17:00
Sokol - Sveti Đurađ, Milanovac, 6.9.2020. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.