Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Napredak - Sveti Đurađ         : ( : )
Suci: Culej,Lješčak,Kos, delegat: Radočaj
Budući da NK „NAPREDAK“ Rušani neopravdano nije odigrao utakmice 3. i 4. kola, a u skladu sa člankom 63. Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a,smatra se da je klub odustao od natjecanja, biti će brisan iz natjecanja i pada u najniži stupanj natjecanja,bez obzira na do tada postignute rezultate.S obzirom da je klub za vrijeme prvog dijela prvenstvenog natjecanja odustao od natjecanja,sve njegove do tada odigrane utakmice smatrat će se kao da nisu igrane,a naredne utakmice po rasporedu neće se registrirati po službenoj dužnosti 3:0 u korist njegovog protivnika( stavak 4. članka 61. Pravilnika o nogometnim natjecanjima HNS-a).

Sokol - Omladinac         3 : 6 ( 3 : 2 )
Suci: Majstorović L.,Gašparić,Strusa A., delegat: Vargović
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Pero Dorić(8),Mihael Bistrović(14)i Mihael Lanščak(43),gosti:Vedran Grubić(57,59 i 70), Renato Giba(15)Tomislav Škvarić(28)i Antonio Štefanec(85).

Dinamo (KD) - Turanovac         3 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Srednoselac,Huber,Marinović, delegat: Abalić
Gledatelja oko 120. Strijelci:domaći:Saša Ivanešić(21),Mateo Draganić (74)i Mirko Iličić(86),gosti:Valentino Taušan(16).

Croatia - Mladost (V)         0 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš,Kapitan,Škudar, delegat: Stojanović
Gledatelja oko 60. Strijelci:domaći:/,gosti:Ivica Jurić(7 i 55 sa 11m)i Manuel Šelimber(23 i 72).

Bilogora 1947 - Drava         1 : 5 ( 0 : 4 )
Suci: Loparac G.,Jakupec,Moslavac F., delegat: Đurđević
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Hrvoje Hobolja(63),gosti:Ivan Mareković(43 i 45),Anto Vidović(33-autogol),Luka Paulović(38)i Alen Berda(82).

Podgorje - Gradina         2 : 1 ( 1 : 1 )
Suci: Presečan,Smrček,Horvatinović, delegat: Sreš
Gledatelja oko 110. Strijelci:domaći:Tomislav Krmpotić(21)i Mateo Jurković(56),gosti:Antonio Jugović(28).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Drava Terezino PoljeDrava 11005-1 3
2. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 11004-0 3
3. Omladinac KorijaOmladinac 11006-3 3
4. Dinamo (KD) Kapela DvorDinamo (KD) 11003-1 3
5. Podgorje PodgorjePodgorje 11002-1 3
6. Gradina GradinaGradina 10011-2 0
7. Turanovac TuranovacTuranovac 10011-3 0
8. Sokol MilanovacSokol 10013-6 0
9. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 10011-5 0
10. Croatia GrabrovnicaCroatia 10010-4 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Gradina, Sveti Đurađ, 2.9.2018. u 17,oo
Drava - Podgorje, Terezino Polje, 2.9.2018. u 17,oo
Mladost (V) - Bilogora 1947, Vukosavljevica, 2.9.2018. u 17,oo
Turanovac - Croatia, Turanovac, 2.9.2018. u 17,oo
Omladinac - Dinamo (KD), Korija, 2.9.2018. u 17,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.