Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Napredak - Turanovac         8 : 0 ( 8 : 0 )
Suci: Kristić,Lješčak,Majstorović I., delegat: Strusa
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Leon Brdarić(1,12,13 i 27)Mario Jozić(8 sa 11m i 29),Tomislav Škvarić(25)i Mario Zagorac(36),gosti:/. Prekid utakmice u 46 minuti jer gosti nisu željeli nastaviti igru.

Croatia - Sveti Đurađ         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Matić,Ferić,Duvnjak, delegat: Erhatić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Josip Milaković(8)i Vanja Šerepec (22),gosti:/.

St. Brezovica - Omladinac         1 : 9 ( 0 : 3 )
Suci: Lukačević,Vinovrški,Dežmarić, delegat: Tot
Gledatelja oko 110. Strijelci:domaći:Tomo Baltić(83),gosti:Filip Jelčić (24,52,61,82 i 84),Drago Kozlinger(20 i 50)i Renato Giba(35 i 71).

Sokol - Bilogora 1947         0 : 4 ( 0 : 1 )
Suci: Vidalina,Moslavac L.,Mesarić, delegat: D.Blažević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Toni Bartolić(70 i 76),Ivan Feketija(18-autogol)i Stjepan Deskar(82).

Graničar Bušetina - Drava         6 : 0 ( 1 : 0 )
Suci: Presečan,Smrček,Horvatinović, delegat: Abalić
Gledatelja oko 220. Strijelci:domaći:Janko Brlas(45,65 i 85),Danijel Borić(64),Slaven Slanac(72)i Matej Brođanac(87), gosti:/.

Podgorje - Mladost (V)         2 : 2 ( 1 : 0 )
Suci: Vukman,Gašparić,Kovač S., delegat: Budiša
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Igor Potrata(7)i Tomislav Krmpotić (75),gosti:Josip Kovač(47)i Mario Feketija (80). LISTA STRIJELACA:5 golova:Filip Jelčić(Omladinac), 4 gola:Leon Brdarić(Napredak),3 gola:Janko Brlas (Bušetina 1947)i t.d.

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Omladinac KorijaOmladinac 11009-1 3
2. Napredak RušaniNapredak 11008-0 3
3. Graničar Bušetina BušetinaGraničar Bušetina 11006-0 3
4. Bilogora 1947 Špišić BukovicaBilogora 1947 11004-0 3
5. Croatia GrabrovnicaCroatia 11002-0 3
6. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 10102-2 1
7. Podgorje PodgorjePodgorje 10102-2 1
8. Sveti Đurađ Sveti ĐurađSveti Đurađ 10010-2 0
9. Sokol MilanovacSokol 10010-4 0
10. Drava Terezino PoljeDrava 10010-6 0
11. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 10011-9 0
12. Turanovac TuranovacTuranovac 10010-8 0

Sljedeće kolo

Sveti Đurađ - Mladost (V), Sveti Đurađ, 3.9.2017. u 17,00
Drava - Podgorje, Terezino Polje, 3.9.2017. u 17,00
Bilogora 1947 - Graničar Bušetina, Špišić Bukovica, 3.9.2017. u 17,00
Omladinac - Sokol, Korija, 3.9.2017. u 17,00
Turanovac - St. Brezovica, Turanovac, 3.9.2017. u 17,00
Croatia - Napredak, Grabrovnica, 3.9.2017. u 17,00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.