Bilten - II. ŽNL Zapad

Rezultati utakmica 1. kola

Napredak - Tehničar         1 : 0 ( 0 : 0 )
Suci: Vencl, Adamović i Lulić , delegat: Saša Rakošević
Strijelci : domači : Željko Šoštar(90), gosti : nitko.

St. Brezovica - Mladost (V)         2 : 1 ( 2 : 0 )
Suci: Ivačić, Oklopčić i Kindler , delegat: Mirko Rakijašić
Strijelci : domači : Saša Turković(6) i Blaž Bilobrk(24), gosti : Davor Jurić(71).

Standard - Miholjac         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: I.Vecko, Grgurić i Mikolčić , delegat: Božidar Vrbaslija
Strijelci : domači : Predrag Vujić(30),Marko Hretić(46) i Tomislav Petrak(75 sa 11m), gosti : Zlatko Miler(88).

Bušetina 1947 - Graničar (Ok)         0 : 3 ( 0 : 1 )
Suci: Babić, Dežmarić i Gašparić , delegat: Franjo Đuračić
Strijelci : domači : nitko, gosti : Marijo Balogović 2(20 i 64) i Tomislav Lebinec(49).

DOŠK - Mladost (B)         4 : 0 ( 3 : 0 )
Suci: Gojmerac, M.Ramić i Stanić , delegat: Vlado Uršanić
Strijelci : domači : Mario Kemper 2(9 i 33),Mario Lončar(36) i Petar Budimir(76), gosti : nitko.

Podgorje - Mladost 1930 (Čađ)         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Kečkiš, Ribić i Horvatinović , delegat: Marijan Sreš
Strijelci : domači : Davor Resner(3 sa 11m) i Vedran Šmer(54), gosti : Marko Benković84).

Sloga (DS) - Grabić         1 : 4 ( 0 : 3 )
Suci: Sin. Ličinić, Krupa i Viljevac , delegat: Martin Štefanac
Strijelci : domaći : Josip Perić(86), gosti : Mario Nukić 3(4,6 i 29) i Darko Grgić(70).

Ljestvica nakon 1. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. DOŠK DolciDOŠK 11004-0 3
2. Grabić GrabićGrabić 11004-1 3
3. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 11003-0 3
4. Standard Nova ŠarovkaStandard 11003-1 3
5. Podgorje PodgorjePodgorje 11002-1 3
6. St. Brezovica BrezovicaSt. Brezovica 11002-1 3
7. Napredak RušaniNapredak 11001-0 3
8. Mladost (V) VukosavljevicaMladost (V) 10011-2 0
9. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 10011-2 0
10. Tehničar CabunaTehničar 10010-1 0
11. Miholjac Gornji MiholjacMiholjac 10011-3 0
12. Sloga (DS) Dugo SeloSloga (DS) 10011-4 0
13. Bušetina 1947 BušetinaBušetina 1947 10010-3 0
14. Mladost (B) BakićMladost (B) 10010-4 0

Sljedeće kolo

Tehničar - Grabić, Cabuna, 7.9.2008. u 17:00
Mladost 1930 (Čađ) - Sloga (DS), Čađavica, 7.9.2008. u 17:00
Mladost (B) - Podgorje, Bakić, 7.9.2008. u 17:00
Graničar (Ok) - DOŠK, Okrugljača, 7.9.2008. u 17:00
Miholjac - Bušetina 1947, Gornji Miholjac, 7.9.2008. u 17:00
Mladost (V) - Standard, Vukosavljevica, 7.9.2008. u 17:00
Napredak - St. Brezovica, Rušani, 7.9.2008. u 17:00




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.