Bilten - I. ŽNL

Rezultati utakmica 9. kola

Lukač 05 - Mladost (Čač)         0 : 5 ( 0 : 2 )
Suci: Špoljarić,Vukman,Grujić, delegat: Blažičević
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:/,gosti:Dario Periša(25),Luka Čorda(29),Ivan Mroz(47),Stipe Čavić(50)i Domagoj Ninčević(64).

Rezovac - Crnac         2 : 0 ( 2 : 0 )
Suci: Culej,Gašparić,Brdarić L., delegat: Babić
Gledatelja oko 111. Strijelci:domaći:Vlatko Lach(5 i 41),gosti:/.

Zrinski (NB) - Voćin         2 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Cafuta,Herent,Majstorović D., delegat: Stošić
Gledatelja oko 100. Strijelci:domaći:Mateo Jerešić(37)i Antonio Striber(86),gosti:Goran Kizivat(77).

Munja - Suhopolje         1 : 4 ( 0 : 2 )
Suci: Kečkiš,Šantić,Pigler, delegat: Jambrešić
Gledatelja oko 50. Strijelci:domaći:Ivan Vuković(67),gosti:Antonio Babec(6 i 54),Zdenko Lončarek(35)i Mihael Grljak (71).

Graničar (Ok) - Mladost 1930 (Čađ)         3 : 2 ( 1 : 1 )
Suci: Vargović,Ferić,Valent, delegat: Abalić
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Tomislav Kovačev(7 sa 11m),Karlo Petrinić(58)i Kristijan Petrinić(76), gosti:Mario Jozić(11 i 83).

Podravac (S) - Bratstvo         3 : 1 ( 1 : 0 )
Suci: Lončar,Minauf D.,Brdarić M., delegat: Kuzman
Gledatelja oko 80. Strijelci:domaći:Josip Zajček(21 i 60)i Antonijo Kušen(76),gosti:Alen Medved(71).

Mikleuš - Dinamo (Č)         4 : 2 ( 0 : 1 )
Suci: Stojković,Babić,Ličinić Saša, delegat: Zeman
Gledatelja oko 150. Strijelci:domaći:Darko Kokoška(69,84 i 85)i Miroslav Rukavina(67),gosti:Bojan Kujavić(37 i 89). LISTA STRIJELACA:13 golova:Antonio Babec (Suhopolje),10 golova:Karlo Petrinić(Graničar),9 golova:Darko Kokoška(Mikleuš),7 golova:Ivan Mroz (Mladost-Čaćinci),Mario Jozić(Mladost-Čađavica)i t.d.

Ljestvica nakon 9. kolaOdig.Pob.Ner.Izg.GolBod
1. Suhopolje SuhopoljeSuhopolje 980138-4 24
2. Mikleuš MikleušMikleuš 980127-11 24
3. Mladost (Čač) ČačinciMladost (Čač) 972023-7 23
4. Rezovac RezovacRezovac 934226-19 13
5. Graničar (Ok) OkrugljačaGraničar (Ok) 941418-20 13
6. Zrinski (NB) Nova BukovicaZrinski (NB) 941415-17 13
7. Bratstvo Gornje BazjeBratstvo 941421-27 13
8. Podravac (S) SopjePodravac (S) 932413-15 11
9. Voćin VoćinVoćin 932418-27 11
10. Crnac CrnacCrnac 931510-18 10
11. Dinamo (Č) ČetekovacDinamo (Č) 931517-28 10
12. Lukač 05 LukačLukač 05 913511-22 6
13. Mladost 1930 (Čađ) ČađavicaMladost 1930 (Čađ) 911713-24 4
14. Munja Veliki RastovacMunja 91178-19 4

Sljedeće kolo

Suhopolje - Graničar (Ok), Suhopolje, 22.10.2016. u 16,oo
Crnac - Dinamo (Č), Crnac, 23.10.2016. u 16,oo
Mladost (Čač) - Mikleuš, Čačinci, 23.10.2016. u 16,oo
Bratstvo - Lukač 05, Gornje Bazje, 23.10.2016. u 16,oo
Mladost 1930 (Čađ) - Podravac (S), Čađavica, 23.10.2016. u 16,oo
Voćin - Munja, Voćin, 23.10.2016. u 16,oo
Rezovac - Zrinski (NB), Rezovac, 23.10.2016. u 16,oo




Ove mrežne stranice koriste kolačiće kako bismo vam pružili bolje korisničko iskustvo. Za više informacija o korištenju kolačića na ovim stranicama, kliknite ovdje. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića.